Крок за кроком: як в’язати п’ятку в шкарпетках

Пара теплих м’яких шкарпеток ніколи не буде зайвою і може стати оригінальним подарунком hand made. З нашим покроковим майстер-класом ви з легкістю опануєте найскладнішу частину – в’язання п’ятки шкарпетки.

 

КРОК 1

На чотирьох панчішних спицях в’язати верхню частину шкарпетки до початку формування п’ятки. Петлі з 1-ї та 4-ї спиць перемістити на одну спицю.

 

Мікротренди. Подарунок? Шкарпетки!

 


КРОК 2

Ці петлі в’язати лицьовою гладдю до необхідної довжини. Потім петлі розділити на 3 частини й навісити маркери для в’язання (див. інструкції до в’язання шкарпеток).


КРОК 3

Далі в’язати петлі лицьовими, поки перед першим маркером не залишиться 1 петля, 1 п. зняти як лицьову, 1 лиц. і протягнути її через зняту петлю. Роботу повернути. 1 п. зняти як лицьову, потім в’язати петлі виворітними, поки перед маркером не залишиться 1 петля, 2 п. пров’язати разом виворітною. Роботу повернути.

 

Гольфи і гетри на взуття

 


КРОК 4

Таким чином продовжувати в’язання, поки всі бокові петлі після маркерів не скінчаться і залишиться тільки центральна третина.


КРОК 5

Петлі п’ятки, що лишилися, розділити навпіл, по краю п’ятки набрати нові петлі і пров’язати їх лицьовими (кількість петель – див. інструкцію до вашої моделі шкарпетки).

 

Капці домашні і саше для їхнього зберігання

 


КРОК 6

Петлі на 2-й і 3-й спицях в’язати відповідним візерунком. По другому краю п’ятки петлі набрати аналогічно. Перехід кругового ряду тепер лежить посередині п’ятки.


КРОК 7

На всіх петлях пров’язати 1 круговий ряд, набрані петлі в’язати схрещеними. Наступний круговий ряд: на 1-й спиці останні 2 п. пров’язати разом лицьовою, на 4-й спиці пров’язати перші 2 п., 1 п. зняти як лицьову, 1 лиц. і протягнути її через зняту петлю.

 

Дитячі гольфи з ведмежими мордочками

 


КРОК 8

Такі збавляння петель виконувати в кожному 3-му круг. р., поки не залишиться початкова кількість петель. Далі в’язати необхідну довжину до виконання миска.

 

Теплі в'язані капці для всієї сім'ї

 


Готово!

 

 

 

Ще більше цікавих моделей і оригінальних ідей у журналі Burda. В'язання 1/2022!

 


Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Жакет бушлат приталеного крою

Старий добрий бушлат зберігає статус культової речі на суходолі. Цього разу він вражає такими...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Капці-уггі зі шнурівкою

Теплі високі капці з овчини для дітей. ...

44.90 грн.

Сукня відрізна з пишними рукавами

Завдяки викроєним у різних напрямах деталям, візерунчаста сукня міді з легкою спідницею і об...

39.90 грн.