Обробка кишень. Частина третя: прорізні кишені

Прорізна кишеня - це класика багатьох виробів, від задньої або бокової кишені брюк до внутрішньої кишені жакета чи пальта. Технологія виготовлення прорізних кишень з клапаном, листочками, в рамку і навіть кишені із застібкою приблизно однакова.

Прорізні кишені в рамку із застібкою-блискавкою

На виворітний бік виробу зверху розмітки кишені припрасувати смужку прокладки. Кожну обшивку скласти вздовж навпіл виворітним боком всередину. Складені вдвічі обшивки накласти на виріб і приметати, сумістивши зрізи по лінії прорізу (рис. 1). Обшивки пришити, зробивши на кінцях швів закріпи. Виконати прорізи між швами, не доходячи по 1 см до кінців швів, на кінцях прорізів зробити косі надсічки так, щоб утворилися маленькі трикутники (рис. 2). Обшивки відвернути вгору / вниз. Маленькі трикутники на кінцях прорізу відвернути на виворітний бік і настрочити на кінці обшивок (рис. 3). Застібку-блискавку підкласти під вхід в кишеню, приметати і пришити до припуску швів пришивання обшивок (рис. 4 і 5). Одну мішковину накласти на нижню тасьму застібки-блискавки і нижню обшивку, сумістивши зріз мішковини зі зрізами обшивки. Під час пришивання мішковина спрямована вгору. Мішковину запрасувати вниз. Другу мішковину накласти на кишеню з виворітного боку зверху верхньої тасьми застібки-блискавки, сумістивши верхній зріз мішковини зі зрізами верхньої обшивки. Пришити. Зшити зрізи мішковини, припуски швів обметати (рис. 6).


Прорізні кишені на блискавках

На лицьовий бік деталі крою зверху розмітки кишені накласти смугу з підкладкової тканини (лицьовий бік) і приколоти (рис. 1). По периметру розміченого вирізу прокласти строчку. Смугу підкладки і деталь розрізати по лінії середини вирізу, до вершин куточків - навскоси. Припуски по периметру вирізу відвернути на виворітний бік, краї вирізів припрасувати (рис. 2). Висота вирізу складає 1 см. Застібку-блискавку підкласти під виріз і приметати, краї вирізу настрочити на тасьми застібки-блискавки в край (рис. 3). Нижню мішковину пришити до нижньої тасьми застібки-блискавки, при цьому мішковина спрямована вгору. Мішковину запрасувати на виворітний бік. Верхню мішковину накласти на кишеню і пришити до верхньої тасьми застібки-блискавки. Зшити зрізи мішковини (рис. 4). Припуски швів обметати.


0
Поділитись:

Хіт продажу

Пальто букле з капюшоном

Пальто силуету ампір з капюшоном має практичні кишені в бокових швах. ...

54.9 грн.

Зараз переглядають

Комбінезон короткий з куліскою на талії

Топ плюс шорти із заокругленими міні-розрізами з боків - виходить літній комбінезон з куліскою на...

49.9 грн.

Сукня з кулісками в бокових швах

Крім того що пошити цю спокусливу сукню вам не складе труднощів, у неї є ще одна...

49.9 грн.