Різдвяні янголята на ялинку

Головна подія зимового сезону вже позаду, але на цьому святкування не припиняються. Ми пропонуємо трошки змінити декор ялинки, додавши різдвяних прикрас.

Вам знадобиться:

1. Клаптик парчі або іншої тканинни, що створює різдвяний настрій, розміром 25х15 см 2. Два відрізки пряжі 40 см та 20 см для рук та ніжок 3. 2 великі намистинки 4. Намистинка у формі зірочки 5. Клаптик капрону 6. Холлофайбер або поролон 7. 2 бісеринки 8. 7 відрізків пряжі жовтого кольору по 15 см 9. Голка, нитки, ножиці, 10. Фатин 11. Стрічки Примітка: розміри пряжі для рук та ніжок різдвяного янгола змінюйте прямо пропорційно довжині її спідниці. А довжину волосся відносно свого бажання.


Крок 1

Обробляємо край спіднички. З парчою потрібно бути дуже акуратним та одразу обробити край. Для цього ми використовуємо запальничку.


Крок 2

Робимо голівку різдвяному янголу. Намагайтесь зберігати пропорції голови відносно сукні. Посеред клаптика капрону ми кладемо наповнювач (холлофайбер або поролон), огортаємо його матеріалом та закріплюємо кульку ниткою. Розмір має бути не більше 3-3,5 см в діаметрі. Не обрізайте залишки капрону під кулькою.


Крок 3

До капронового «хвостика» ми пришиваємо суконьку різдвяного янгола, як найближче до кульки-голови. Краї тканини зшиваємо одразу. Складинки робимо як на звичайній спідниці.


Крок 4

Пришиваємо ручки. Для цього потрібно на відрізок пряжі довжиною 20 см нанизати намистинку у вигляді зірочки. Кінчики нитки пришиваємо до сукні. Крок 5 Кріпимо ніжки різдвяної ляльки, просто зав’язуючи вузликом навколо «капронового хвостику» під спідничкою. Для прикраси можна зробити черевички, прив’язавши до кінців пряжі круглі намистини. Крок 6 Кріпимо перуку швом «назад голкою». Між петлею та «голівкою» вкладаємо по одному відрізку пряжі, так щоб нитка шва була саме по центру. За бажанням зробити зачіску. Крок 7 До маківки пришиваємо петельку, за яку згодом різдвяну прикраси ми будемо вішати на святкову ялинку. Крок 8 Пришиваємо намистинки-очі. Кінці нитки ховаємо на потилиці. Крок 9 Для того, щоб зробити крильця, складаємо з фатину бант та пришиваємо його до сукні. Якщо немає фатину, можна використати звичайні товсті стрічки з органзи білого або іншого кольору, що пасуватиме до сукні. Прикраса на ялинку різдвяний янгол готовий!


Подобається  2
Поділитись:
+ коментувати

2 Коментарі

Чудовий і простий майстер-клас. На нижньому фото всі як янголята:)

Дуже приємно чути схвалення) Майстер-клас розроблений саме для дитячого фестивалю, тому все просто і легко. Треба, зрештою, починати підготовку молодої гвардії))

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Жакет бушлат приталеного крою

Старий добрий бушлат зберігає статус культової речі на суходолі. Цього разу він вражає такими...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Спідниця пишного крою з бантом

Спідниці пишного крою на кокетці та еластичному поясі. ...

44.90 грн.

Брюки кльош з глибокими складками

Чудову компанію трикотажному топу-бандо складуть сильно розкльошені брюки з глибокими складками...

39.90 грн.