0

Вишивка-аплікація 3D, зроблена стрічковою пряжею

Якщо вам хочеться освіжити перед відпусткою свій  гардероб і додати до нього кілька яскравих плям, не витрачаючи багато грошей та часу, то цей майстер-клас стане вам у пригоді. 

Об'емна аплікація ефектно прикрасить ваш одяг. Звичайні однотонні футболки перетворяться на щось неповторне. 

Підготовчий етап

Для створення аплікації нам знадобиться: - маркер, що зникає або звичайна крейда - стрічкова пряжа (колір, ширина та форма залежить лише від вашої уяви, але бажано, щоб пряжа пасувала до тієї речі, з якою ви потім плануєте носити цю футболку). В даному зразку використана стрічкова пряжа, яку називають "травичкою" або "віями" - кілька намистин - сама річ, яку ми будем прикрашати аплікацією


Контур аплікаціі

Для того, щоб зробити аплікацію, нам потрібно намалювати контур майбутньоі квітки. Якщо це буде на білій футболці, то використовуйте маркер, що зникає. Якщо ж на іншому кольорі - то скористайтесь звичайною крейдою. Художником бути не обов'язково, тому що всі квіти в природі неповторні, тож і ваша вийде особливою. Після того, як намалювали контур, викладіть стрічку вздовж лініі контура і зафіксуйте голочками.


Пришиваємо стрічку

Для того, щоб пришити стрічку до виробу на швейній машині, необхідно перейти в режим "зігзагу".


Заповнюємо аплікацію

Після того, як перше коло пелюстки пришите, аналогічно пришиваємо друге, трете і т.д., поки не заповнимо всю пелюстку. Рухаємося завжди від зовнішнього краю до середини елементу. Як показано на фото.


Останній етап

Аналогічно пришиваємо інші елементи. Після того, як всі пелюстки готові, заповнюємо їхні серединки намистинками та бісером.


Результат

В результаті, витративши гроші лише на моток ниток та годинку свого вільного часу, маємо чудову яскраву річ. Будьте завжди неповторні!!!


3
Поділитись:
+ коментувати

3 Коментарі

Таню, дякую за чудову ідею для декору! Так мило і завдяки вашим поясненням і фото напевне це зможе зробити кожен.

Дякую, Олено! Цю квітку можна робити не тільки на футболках. Вона гарно виглядає і на літніх тканевих сумках - авоськах і на декоративних подушках, а нещодавно, довелося зробити таку квітку на спідничці маленькоі леді, яка не помітила як порвала нову спідничку на ігровому майданчику. Тепер спідничка "ексклюзивна" і дорочку не видно ;)

О, дійсно, така безліч варіантів! І навіть ушкодження на одязі прикрити. Ще раз дякую:)

Хіт продажу