0
Акція 1+1=3

Як прикрасити річ прорізною аплікацією

Кілька шарів тканини, пара строчок - і народжується нова картинка! Завдяки простому вирізанню на подушках з'являються різнокольорові мотиви. Традиційну техніку американських індіанців ми інтерпретували в сучасному дусі. Не сумніваємося, що ця техніка прекрасно підійде і для декору аксесуарів в будь-якому стилі, а також одягу, причому не тільки дитячого.

Вам знадобиться:

Для верхнього боку подушки: - 3 шари різних тканин, усі розм. 45х45 см - шаблони мотивів - шпильки - нитки для шиття - ножиці - фломастер для копіювання на тканину


КРОК 1

Покладіть три шари тканини точно один на одний і сколіть їх по краю шпильками.


КРОК 2

Шаблон основного мотиву покладіть посередині верхнього шару. Мотив наколіть по краях шпильками.


КРОК 3

Фломастером з копіювальною фарбою переведіть на тканину контури мотиву.


КРОК 4

Прострочіть на машині по накреслених контурних лініях. Внутрішній бік лапки машини лежить точно на лінії - тобто шов проходить за мотивом, на відстані 0,3 см від лінії. Обріжте кінці ниток.


КРОК 5

Верхній шар тканини виріжте по лінії контуру мотиву. Шов знаходиться як і раніше поза мотивом і при розрізанні тканини не пошкоджується.


КРОК 6

Наколіть шпильками наступну частину мотиву, в нашому випадку це фартух. Потім за допомогою фломастера переведіть його контури на тканину.


КРОК 7

Прострочіть, як було описано в кроці 4. Шов проходить на відстані 0,3 см від краю за мотивом.


КРОК 8

Тепер виріжте наступний шар тканини по контурній лінії частини мотиву (як описано в кроці 5). Верхній бік подушки готовий! Фото: Ян Шмідель, дизайн та виготовлення: Олександра Мелахрінос.


0
Поділитись: