15-й сезон Odessa Fashion Week – digital-покази та diversity-моделi

 

14-15 листопада у розкiшному Bristol Hotel за пiдтримки Ukrainian Fashion Association вiдбувся ювiлейний сезон Одеського тижня моди.

 

У рамках нового сезону в digital-форматі було представлено 24 покази, які пройшли під гаслом #DiversityFashion. У зв'язку з цією концепцією в модних показах взяли участь моделі поза вікових обмежень і шаблонних параметрів, які сьогодні втрачають свою актуальність у модному бізнесі. Тим самим організатори Odessa Fashion Week показують, що підтримують ідею аптренду на різноманітнiсть людської краси.

 

«Ми вільні від шаблонів, які втрачають свою актуальність у всьому світі. Стандартні параметри перестають бути нормою. Ми всі різні, і у кожного своя краса. І ми, як люди з модної індустрії, якi створюють моду й тренди, повинні враховувати потреби всього населення. Тому вважаємо за доцільне показувати колекції для всіх типів фігури, для людей різного віку, і брати до уваги побажання потенцiйного споживача», - заявляє організатор Odessa Fashion Week, Зарина Семенюк, @zarina.semenyuk

 

 

14 листопада відбулося урочисте відкриття 15-го ювілейного сезону Odessa Fashion Week, у рамках якого участь взяли дизайнери зі всієї України, а також з Молдови та Нью-Йорка: ELSA FAIRY DRESSES, KIRA TAN, AKEL KIDS, NATALIIA RUDNITSKA, INSTITUTE OF MODERN MADAME & NI-TA by Nikolayenko Tatyana, POLIIT, INSTITUTE OF MODERN MADAME & ТАНІНИ ПЛАТТЯ, KORIN & KARI MODELS, KRUTYAKOV, CELEBRITY ROOM, CORELI (Молдова), ALEX TEIH & CHERVA BRAND (Нью-Йорк).

 

ELSA FAIRY DRESSES, KIRA TAN, AKEL KIDS, NATALIIA RUDNITSKA

 

INSTITUTE OF MODERN MADAME & NI-TA by Nikolayenko Tatyana, POLIIT, INSTITUTE OF MODERN MADAME & ТАНІНИ ПЛАТТЯ, KORIN & KARI MODELS

 

KRUTYAKOV, CELEBRITY ROOM, CORELI (Молдова), ALEX TEIH & CHERVA BRAND (Нью-Йорк)

 

15 листопада за традицією пройшов Kids Fashion Day, де колекції українських дизайнерів з гідністю представили юні моделі з усієї України: ANDRE TAN KIDS, MISS DM, TELL ME, IRIS ZINOVIEVA & JENNIFFER SCHOOL, I'M BRILLIANT & KARI MODELS, MISS HAPPY DRESS & ROYAL FAMILY MODELS, IRINA STRONG, NUELVE & AMAZONKA MODELS, MAKSILIANI, ODESSA TECHNICAL VOCATIONAL COLLEGE & OZIYI MELANIE, BRIDAL FASHION & ROYAL FAMILY MODELS, NANOJY.

 

ANDRE TAN KIDS, MISS DM, TELL ME, IRIS ZINOVIEVA & JENNIFFER SCHOOL

 

I'M BRILLIANT & KARI MODELS, MISS HAPPY DRESS & ROYAL FAMILY MODELS, IRINA STRONG, NUELVE & AMAZONKA MODELS

 

MAKSILIANI, ODESSA TECHNICAL VOCATIONAL COLLEGE & OZIYI MELANIE, BRIDAL FASHION & ROYAL FAMILY MODELS, NANOJY

 

Крім показів на гостей чекали виступи спеціальних музичних виконавців: Анастасія Букіна, Kirill Gurskiy & Zakharova, Maxim Akel та Iгор Чеборак (продюсерський центр Basso Production).

 

Анастасія Букіна, Kirill Gurskiy & Zakharova, Maxim Akel та Iгор Чеборак (продюсерський центр Basso Production)

 

Захід відбувся за підтримки українського бренду взуття Patterns, природної мінеральної води «Здорова вода», Simchenkomakeup School та Одеського центру професійно-технічної освіти ДЦЗ. Незабаром покази будуть також доступні на міжнародних платформах медіапартнерів Odessa Fashion Week: Fashion TV, Fashion Channel, FF Channel, New York Style Guide.

 

Бережіть себе і своїх близьких!

 

odessafashionweek.com

@odessafashionweek

 
0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Пальто прямого крою зі штучного хутра

Пошити таке пальто без застібки і коміра, з V-подібним вирізом горловини і кишенями в бокових...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Жакет приталеного силуету і спідниця-олівець

Затишний спідничний костюм у класичному стилі з жакетом без коміра. ...

44.90 грн.

Пальто букле розкльошеного силуету

Навіть якщо свято буде на вулиці, ніякий вітер не страшний! Адже поверх красивої сукні вдягнуте...

39.90 грн.