0
Акція 1+1=3

8 правил з вибору ідеальної обручки від експертів

 

Шлюб – це важлива віха на шляху закоханих, і важливо обрати правильну обручку, щоб повністю передати почуття. Ми запитали в експертів, як придбати золоті обручки, і зібрали для тебе 8 правил, які допоможуть обрати найкращі прикраси.

 

 

Обручка – це символ відданості, єдності, вірності, міцного кохання. Експерти Goldmart як ніхто інший знають, як правильно підібрати цю прикрасу, тому допомогли нам написати цю статтю спеціально для тебе.

 

1. Визначся з бюджетом

Ювелірні прикраси – це предмети розкоші, тому ціни на них відповідні. Незалежно від того, чи шукаєш ти щось екстравагантне, чи більш скромне та класичне, важливо звернути увагу на бюджет. Чіткі фінансові рамки допоможуть відсіяти надто дорогі варіанти, а також – прибрати надто дешеві. Чим менше поле пошуку, тим швидшим він буде.

 

2. Врахуй стиль життя та комфорт

Обручка – це прикраса, яку носять кожного дня, тому важливим є не лише її краса, але й ергономічність. Обираючи дизайн та матеріал, важливо врахувати спосіб життя та рід занять подружжя. Якщо, наприклад, один з вас веде активний спосіб життя чи багато працює руками, бажано обрати обручку з міцного та невибагливого матеріалу: платини, титану.

 

 

3. Підбери метал

Метал обручки задає тон її загальній естетиці. Золота обручка – це про класику. Платина – для тих, хто полюбляє модерні дизайни. Кожен метал має свої унікальні характеристики та привабливість, окрім цього варто взяти до уваги ймовірність алергії. У багатьох може виникати алергія на золото та деякі інші метали.

 

4. Обери відповідний стиль

Обручки мають безліч стилів, тому вибір величезний і ти точно зможеш підібрати дещо особливе для себе та пари. Від традиційної смужки металу до складних дизайнів з дорогоцінним камінням – важливо дослідити ваші смаки та обрати обручку, виходячи з наступних параметрів:

 

  • Як обручки доповнюють одна одну.
  • Як обручки відповідають вашим смакам та стилям.

 

5. Визнач розмір обручки

Ширина та товщина обручки можуть значно вплинути на її зовнішній вигляд та зручність. Сходіть у ювелірний магазин разом та влаштуйте примірку кілець різних розмірів, стилів, товщини, дизайнів і так далі. Важливо на цьому етапі знайти ідеальний баланс між стилем та комфортом. Наприклад, тим, у кого короткі пальці, краще не обирати широкі каблучки – вони візуально скорочують пальці ще більше.

 

 

6. Переглянь можливості персоналізації

Кожне кохання та кожна пара – унікальні. Тому обручки також бажано мати унікальні. Тому зверни увагу на можливості персоналізувати обручки: додати унікальний дизайн, замінити дорогоцінні камінці на більш промовисті, або додати гравіювання. Ці штрихи роблять обручки дійсно дорогоцінним джерелом ніжних спогадів.

 

7. Перед покупкою приміряй ще раз

Перш ніж приймати остаточне рішення, бажано приміряти обручку та спробувати, як вона відчувається на пальці. Тим, хто часто стикається з проблемою набряклих пальців, важливо обирати обручку, враховуючи цей стан. До того ж зверни увагу на те, як колір металу та камінців доповнює тон шкіри.

 

8. Довірся інстинктам

Вибір обручки – це особисте рішення, тому важливо просто… обрати те, що відчуваєш. Прислухайся до свого серця та обери те, що тобі подобається найбільше.

Бажаємо вдалого вибору!

 
0
Поділитись:

Зачекайте будь-ласка