0
Акція 1+1=3

Burda підтримає талановитих дизайнерів на конкурсі "Печерські каштани"

Головного редактора Ольгу Юр'єву запросили приєднатись до журі міжнародного конкурсу дизайнерів «Печерські каштани».

 

З 29 травня по 3 червня 2017 р. гостинно відкриє свої двері ΧVIІ Міжнародний конкурс молодих дизайнерів «Печерські каштани», засновником і організатором якого є Київський національний університет технологій та дизайну при підтримці Міністерства освіти і науки України.

 

Головного редактора Ольгу Юр'єву запросили приєднатись до журі міжнародного конкурсу дизайнерів «Печерські каштани».

 

Протягом п'яти днів журі конкурсу буде уважно вибирати кращих з кращих, хто на їхню авторитетну думку гідний фіналу. За цей час публіці будуть представлені роботи у 4-х конкурсних групах: Одяг, Взуття та Аксесуари, Текстиль, Фото-відео.

Учасниками конкурсу за 17 років стали понад 5000 молодих митців з України, Польщі, Білорусі. Молдови, Литви, Естонії, Румунії, Грузії, КНР, Росії тощо. Кожного року конкурс об’єднує понад 300 молодих дизайнерів. З подіуму конкурсу, історичне коріння якого сягає 1955-го року, зійшли майже всі провідні імена індустрії моди країни: Лілія Пустовіт, Діана Дорожкіна, Андре Тан, Іван Фролов, Христина Бобкова тощо.

 

 Юр'єва Ольга, головний редактор сайту та жуналу Burda Style

"Подібні конкурси дуже важливі для усвідомлення свого потенціалу та самовдосконалення. Це саме той випадок, коли участь еквівалентна виграшу. Протягом конкурсу молоді дизайнери отримують найцінніше: важливі контакти і практичні поради, а з цим вже можна працювати! Бути в журі велика відповідальність, адже рішення вплинуть на чиюсь кар'єру. Дякувати, що в "Печерських каштанах" багато талановитих учасників  і можна без загрози мук совісті ставити високу оцінку". 

 

Фінал конкурсу «Печерські каштани»-2017 відбудеться 3 червня в Українському домі та збере модний естеблішмент, відомих дизайнерів, представників шоу-бізнесу і світових fashion-брендів в складі журі та почесних гостей. 

 

Партнерами конкурсу є провідні компанії в сфері індустрії моди, серед яких Studio Parisien des Arts et de la mode (Париж), ТОВ Softorg – провідний рітейлер швейного обладнання, Arber Fashion Group – найбільший fashion- холдинг України,  ТОВ Володарка – швейна фабрика,  Текстиль Контакт – провідний національний оператор з продажу тканин, Чинбар – шкірзавод, UDRESS – мережа магазинів одягу українських дизайнерів тощо. 

 
1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Член такого журі - це не аби яка честь і одночасно відповідальність ! Бажаю сил, надхнення і задоволення від проведенч конкурсу!


Зачекайте будь-ласка