0
Акція 1+1=3

Конкурс #мріядизайнера на кращий ескіз

 Сьогодні ми починаємо здійснювати мрії, тому будьте дуже уважними!  Ви знаєте  про український бренд сучасних та затишних речей ONE'S LV ?  Так от, його засновниця Лідія Сметана пропонує вам взяти участь у нашому конкурсі. 

 

 

Для тих, хто хоче пов'язати своє життя зі світом моди у якості дизайнера, не буде кращої нагоди презентувати свої здібності. Вам просто потрібно завантажити свої ескізи повсякденного одягу на фотофорум Burda Style. Найкращий малюнок стане прототипом нової моделі бренду ONE'S LV. Можливо, саме по вашому ескізу буде пошитий одяг одного із українських мас-маркет брендів. Лише уявіть, що будете зустрічати перехожих дівчат у вбранні, яке створили по вашому скетчу.  А найприємніше те, що перша відшита річ по цьому ескізу буде подарована вам особисто.

 

У вас є своє бачення того, який вигляд повинна мати сучасна дівчина, вбиратись у стилі smart-casual чи oversize, то ж чому не спробувати саме зараз? 

 

 

  "Я знаю точно, що всі мрії повинні збуватися. Але іноді їм потрібно допомогти, і потрібна людина, яка повірить у твою мрію! Я надихаю тебе на перший крок. Все ,що потрібно, - це зобразити свою ідеальну сукню, яка вже давно існує в твоїй голові. І може саме вона виграє головний приз і його зможуть одягнути всі дівчата України, але першою обов'язково будеш ти",- Лідія Сметана, засновниця бренду ONE'S LV.

 

 

Для участі необхідно:

1.Поділитись цією публікацією на власній сторінці у соціальних мережах. 

 

2.Зробити ескіз та завантажити його на фотофорум  burdastyle.ua з 5.05.17 по 26.05.17 з хештегом в описі чи назві #мріядизайнера

 

Ескіз не має ніяких особливих характеристик. Він може бути на будь-якому фоні, виконаний будь-якими кольорами. Ви можете представити скан або фото вашої роботи, але зображення має бути гарної якості. До всіх ескізів повинен додаватися підпис: опис виробу, які матеріали ви б використовували для його створення. Команда Burdastyle сподівається, що усі чесно розміщуватимуть своі власні ескізи. Відповідальність за збереження авторського права покладається на того, хто розміщує свою роботу.

 

А також:

3. Підписатись на сторінки, щоб стежити за новинами конкурсу.

facebook: @BurdaStyle Ukraine  та @Ones LV

instagram: @burdastyle.ukraine  та @oneslv

 

4. Збільшити свої шанси на перемогу. Для цього  публікуйте свої роботи у соціальних мережах з хештегом #мріядизайнера та відмічайте сторінки Burda Style та ONE'S LV у публікаціях.

 

Результати будуть оголошені 26 травня о 16:00 в прямому ефірі на сторінці бренду Ones LV у facebook.

 

Щоб завантажити роботу потрібно зареєструватись на сайті.

 

 

 

 

 

 

У розділі Форум "додати виріб", а точніше ваш ескіз. Форум модерується, тому ваші роботи будуть опубліковані черездеякий час після завантаження.

 

Конкурс проходить на загальних умовах проведення конкурсів.
0
Поділитись:

Зачекайте будь-ласка