0

New Fashion Zone: хто переможе в цьому році ?!

Уже вдруге в Києві пройде Міжнародний конкурс молодих дизайнерів New Fashion Zone. 21 вересня на майданчику «Estet Хауз» (8 павільйон ВДНГ) свої фінальні колекції покажуть майбутні зірки української моди.

 

 

Протягом всього року, в кілька етапів, відбиралися ескізи і готові роботи в номінаціях: Casual, Ділова мода, Вечірня мода, Арт костюм, Аксесуари.

 

В ролі компетентного журі конкурсу будуть присутні відомі особистості світу моди, знаменитості, байєри, стилісти, редактори, фешн-блогери, інвестори - люди, здатні професійно та об'єктивно оцінити колекції, розгледіти талант дизайнерів та якість виробів.

 

Серед журі та advisory board конкурсу: Лілія Млинарич (президент фестивалю «Джаз Коктебель»), Леся Патока (художник по костюмах, керівник Patoka Studio), Оксана Модієвська (Головний редактор Burda-Style), Лаура Овакимян (консультант по стилю і іміджу, співвласниця бутика WARDROBEIselected clothes), Катерина Микула (Генеральний директор lamoda.ua в Україні), Тетяна Абрамова (глава модного будинку Rito), Марина Дяченко (власник бізнесу і головний виконавчий директор компанії MANEZH), Галина Матвійчук (директор мережі Corner CS), Оксана Марусич (експерт по сервісу, бізнес-тренер), Оганнес Хачатрян (режисер, організатор UkrainianCinemaVillige),  Вікторія Барановська (керівник проектів Fashion Post) та інші.

 

За результатами минулого року Гран-прі конкурсу дизайнер бренду Lyubushkina відшила, встигла продати свою колекцію і поїхала в Дубаї на стажування. Бренд Chyuko презентує свою нову колекцію на Українському тижні моди і почав продаватися в київських шоурумах, а також робить лінійку світшотів з авторським принтом.

 

Про конкурс:

  • Сайт Конкурсу 
  • NFZ - це соціальна платформа, завданням якої є розвиток легкої промисловості та масштабування успішних бізнес-моделей в Україні і світі.
  • До роботи в NFZ ми залучаємо найкращих експертів і бізнес-практиків світу моди, стилю, сфери рітейлу, професійних байєрів, маркетологів і бізнес-аналітиків з усього світу.
  • Наше бачення - Україна - конкурентоспроможний гравець на світовому фешн і ритейл ринках.
  • Ми хочемо, щоб в нашій країні з'явилися свої strong fashion brands.
  • Конкурс молодих дизайнерів NFZ - це перший крок до реалізації нашої стратегії.

 

Час проведення заходу з 11.00 до 17.00

Звертаємо вашу увагу, що акредитація обов'язкова.

 

З усіх питань звертайтеся:

Юлія Полтавська

PR-manager New Fashion Zone

(096) 600-85-50

e-mail: pr@newfashion.zone
0
Поділитись:

Хіт продажу