New Fashion Zone: зроби крок до fashion-бізнесу!

Якщо твоя квартира схожа на ательє мод, якщо ти оцінюєш людину не за розумом і зовнішностю, а за кроєм його одягу, якщо ти знаєш, що таке сasual і не вважаєш це лайкою, то ти саме той, хто нам потрібен. Але і ми тобі теж потрібні. У такому тандемі народжуються генії, завдяки яким мода України заграє новими фарбами. Чому ми говоримо про це з такою впевненістю? Тому що робимо ЦЕ не перший і навіть не другий раз!

 

 

Уже втретє в Україні стартує Міжнародний конкурс молодих дизайнерів одягу New Fashion Zone.

 

Міжнародний конкурс молодих дизайнерів New Fashion Zone - це соціальний проект і майданчик для реалізації талановитих, амбітних та креативних людей, які бачать своє майбутнє в сфері дизайну та моди.

 

Місія конкурсу: виявлення та просування перспективних молодих дизайнерів з оригінальними і якісними ідеями, популяризація їх творчості в Україні та за кордоном.

 

Конкурс є центром розвитку молодих дизайнерів і дає можливість новим особам обмінятися досвідом, придбати нові знання і продемонструвати своє бачення українським і зарубіжним експертам у сфері моди.

 

 

Участь у конкурсі може взяти кожен, у кого є яскраві і продумані ідеї, величезне бажання рости і розвиватися! Заявки приймаються до 1 квітня 2017 року.

 

Конкурс складається з трьох етапів:

І-й етап (до 1 квітня 2017) - відбір кращих дизайнерських ескізів. До кінця цього етапу учасникам необхідно вислати ескізи колекції

ІІ-й етап (21 квітня 2017) - кастинг, під час якого кожен учасник надає два готових образи з колекції. Компетентне журі буде оцінювати не тільки художню складову моделі, але і якість її пошиття, тканину, аксесуари

ІІІ-й етап (вересень 2017) - фінал конкурсу. Журі оцінює колекцію з 6 готових луків. Фінал проходить у форматі показів

 

Команда NFZ значно розширила традиційні для таких конкурсів номінації, адже мода - це не тільки «висока мода», але і мода для життя - ділова мода, чоловіча мода і вперше на конкурсі - дитяча мода, надаючи можливість молодим дизайнерам проявити свої сильні сторони і особливий погляд у вузьких нішах.

 

Журі обиратиме переможця в кожній з шести номінацій конкурсу, а саме:

  •  Ділова мода;
  •  Casual;
  •  Вечірня мода;
  •  Арт костюм;
  •  Чоловіча мода;
  •  Kids.

 

У якості компетентного журі конкурсу виступлять відомі особистості світу моди, знаменитості, баєри, стилісти, редактори, фешн-блогери, інвестори: люди, здатні професійно та об'єктивно оцінити колекції, розгледіти талант дизайнерів і якість виробів. Серед журі та advisory board трьох конкурсів: Тетяна Соловей (оглядач відділу моди журналу Vogue Ukraine), Антоніна Головко (керівник проекту NAMES'UA), Рост Дикой (топ-стиліст України, VIP-шопер, тренер з шопінгу і стилю, імідж-консультант, власник агентства шоперів Sweet Jumble), Лаура Овакимян (консультант зі стилю і іміджу, співвласниця бутика WARDROBEIselected clothes), Анна Пономаренко (редактор моди в Burda Ukraine), Ольга Юр'єва (головний редактор Burda Style), Катерина Микула (генеральний директор lamoda.ua в Україні), Галина Матвійчук (керівник і байєр Corner Concept Store), Ірина Радєва (власниця Corner Concept Store), Тетяна Абрамова (глава модного будинку Rito), Леся Патока (художник по костюмах, керівник Patoka Studio), Вікторія Барановська (керівник проектів Fashion Post), Марія Алітсенко (засновник fashion association kraschi.in.ua і проекту Dnipro Fashion Days), Ладик Констандян (девелопер, дизайнер, Poltava Fashion Days), Наталія Лук'янець (екс-головред журналу "Ательє", фешн-консультант, автор блогу Studio of my dreams), Юлія Дуганова (засновник і імідж-стиліст Fashion Studio Duganova Style), Оганнес Хачатрян (режисер, організатор UkrainianCinemaVillige), Лілія Млинарич (президент фестивалю «Джаз Коктебель»), Олена Лазуткіна (книжковий продюсер, ex креативний продюсер групи GreenGrey і PR-manager групи Антитіла, директор роздрібної мережі "Книжковий Супермаркет"), і багато інших.

 

З усіх питань звертайтеся:

Юлія Порядина-Гривнак Executive Director New Fashion Zone

(097) 917 80 74

e-mail:

jp@newfashion.zone

pr@newfashion.zone

http://newfashion.zone/competition

FB @newfashionzoneua

 
0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Юбка А-силуэта с асимметричным низом

Когда полоски меняют свое направление, эффект будет еще сильнее! Переднее и заднее полотнища...

30 грн.

Зараз переглядають

Блузка трикотажна з короткими пишними рукавами

Перед і спинка нагадують звичайну футболку. Але подивіться на її пишні рукави! Вони прекрасні:...

30 грн.

Брюки на кокетці

Замість спортивних брюк джогерів пропонуємо для вашої домашньої колекції більш благородний...

30 грн.