0

Огляд моделей спецвипуску "Burda. Літні сукні 2019"

 

Новий спецвипуск Burda. Літні сукні 2019 - це добірка викрійок найпопулярніших моделей з журналів Burda різних років. Вибираючи найкращі сукні, ми також керувалися їхньою універсальністю - такі фасони не вийдуть з моди і будуть актуальні багато сезонів поспіль. Надайте їм ультрамодного звучання вибором сучасних тканин і додаванням відповідних аксесуарів. Взуття теж відіграє значну роль у створенні образу - в залежності від пари, яку ви вибрали до комплекту, кожна сукня заграє зовсім по-новому. 

 

Серед яскравого калейдоскопа суконь ви знайдете моделі для пляжу, вечірки, морської подорожі чи прогулянки містом. Вибирайте свій варіант!

 

Запитуйте журнал Burda. Літні сукні 2019 в точках продажу з 26 квітня.

 

 

 

 

 
2
Поділитись:
+ коментувати

2 Коментарі

В общем-то все модели симпатичные, но все они не из 2019 года..

2/3 моделей уже у меня есть, не хватает более старых выкроек, но они и не особо нужны, поэтому не вижу смысла покупать этот журнал. На совсем новые платья и не надеялась, но думала, что модели соберут из каталогов, а не журналов. Всё-таки электронные выкройки распечатывать затратно и не всегда есть возможность, я бы предпочла их в печатном виде. Но, конечно, кому-то пригодится и этот сборник.

Хіт продажу