Перший анонс Burda 2/2018 з технічними малюнками

Новий випуск задовольнить усіх наших майстринь: знайдуться і яскраві фарби, і оригінальні моделі, і прості та стильні викрійки для новачків!

 

Місто вогнів

Колекція у стилі ретро:  деталі от-кутюр додадуть елегантності вашому гардеробу. Знакова модель колекції - капрі зі складкою та оборками по нижньому краю.

 

Перший анонс Burda 2/2018 з технічними малюнками

Перший анонс Burda 2/2018 з технічними малюнками

 

Душа природи

Колекція для мами та дітей в натуральних відтінках вдало підійде для родинного відпочинку! Гармонічні кольорові поєднання та зручність моделей роблять викрійки незамінними. Особливо радимо пошити собі оригінальний бомбер із шалевим коміром.

 

Перший анонс Burda 2/2018 з технічними малюнками Перший анонс Burda 2/2018 з технічними малюнкамиПерший анонс Burda 2/2018 з технічними малюнками

 

КУРС НА СХІД

Традиційні візерунки та елементи етнічного азійського крою надихнули наших дизайнерів. Сподіваємось, функціональність цих викрійок не залишать вас байдужими.


Перший анонс Burda 2/2018 з технічними малюнками Перший анонс Burda 2/2018 з технічними малюнкамиПерший анонс Burda 2/2018 з технічними малюнками  

 

Стоп-кадр

Цього разу моделі мусять особливо порадувати плюсиків! Ця колекція дуже вишукана, оскількі сам крій і є декором у мінімалістичному стилі: декілька рядів сторочок, драпіровки та зав'язки.

 

Перший анонс Burda 2/2018 з технічними малюнкамиПерший анонс Burda 2/2018 з технічними малюнками 

 

P.S.: Як ви гадаєте, яка модель цього разу варта потрапити на обкладинку? 

15
Поділитись:
+ коментувати

15 Коментарів

Срд, 20/12/2017 - 14:52
автор: Олена Рапова

Відповідаючи на питання в анонсі щодо фото на обкладинку.

Як на мене, "напрошуються" чотири варіанти і усі з першої колекції: 

- світлий костюм з обкладинки анонсу
- сіра сукня, яка спереду здається костюмом
- персикові капрі з гірчичною кофтинкою

- строката сукня в комплекті з тюрбаном 

Мені саме фото з тюрбаном здається дуже стильним, гідним навіть модного "глянцю".

Чтв, 21/12/2017 - 14:13
автор: Ella1

Номер пречудовий! А сукня-костюм просто неймовірна. І, на мій погляд, прекрасно підходить для обкладинки.

Срд, 20/12/2017 - 15:49
автор: НАДІЯ

Оце номер)))) Прямо подарунок під ялинку! З кожної полекції вже хочу половину)))) І як та шафа не лусне:)))

Срд, 20/12/2017 - 18:44
автор: Svitlana

Віддаю свій голос за світлий костюм з першого розділу. Елегантний, свіжий та з довгим рукавом, що відповідає зимовому номеру. Номер дійсно чудовий, багато моделей "бери й носи" :) Особлива подяка за дитячі (хлопчачі) моделі.

Чтв, 21/12/2017 - 09:13
автор: Марина

А я голосую за платье-костюм из первой коллекции. Очень красиво! Номер просто потрясающий!!!

Чтв, 21/12/2017 - 09:43
автор: Надія Животкова

Добрий день. Тридцять років я разом з цим журналом та надихаюсь цим особливим стилем життя. Але кожен раз можна сказати "втихаря". Даний анонс просто примусив мене заговорити. Подобається все. Віддаю свій голос також за світлий костюм з першого розділу.

Чтв, 21/12/2017 - 10:43
автор: Elena

Номер просто пречудовий. Подобається майже все, очі розбігаються просто. Тепер треба запасатись терпінням і тканинами до його виходу ))))

Чтв, 21/12/2017 - 11:45
автор: Tatiana

Чудовий номер!!! Багато сподобалось моделей.

Чтв, 21/12/2017 - 14:29
автор: Лорка

Я б на обкладинку поставила третє фото, де дівчина в кріслі. І блузка мила, і модель. Але, враховуючи обкладинки останніх номерів, більш за все очікую сукню-костюм.

Дуже гарний номер!!! Ще не придбала перший, а вже хочу другий!)

Чтв, 21/12/2017 - 20:27
автор: Тетяна Гарькава

Номер чудовий -пречудови! Я навіть розгубилась, все ж таке стильне і гарне! Кожне фото досконале. Мені більш за все сподобалось фото сукні , яка виглядає як костюм , бо там такі чудові квіти в кадрі. Таке весняне фото

Птн, 22/12/2017 - 15:13
автор: Надія

Дуже приємно, що редакція цікавиться думкою читачів! Для мене один фаворит для обкладинки, це сіра сукня схожа на костюм.

Птн, 22/12/2017 - 18:32
автор: Svitlana

Дівчата, хто голосує за сіру сукню на фоні квітів: квіти будуть мало видні, бо центральне місце на обкладинці відведене для моделі. Зазвичай обкладинки яскраві, давно не було світлого.

Птн, 22/12/2017 - 21:52
автор: taniа

А почему схем спинок все меньше и меньше? Это ж гордость burdastyle.ua

Птн, 22/12/2017 - 23:51
автор: Олена Рапова

Саме в першому анонсі з технічними малюнками завжди лише деякі схеми спинок наявні - залишимо інтригу до повного анонсу, там вже будуть усі спинки)

Суб, 23/12/2017 - 14:39
автор: Людмила Шимановська

Так, світлу сукню костюм - на обкладинку. Оце так натхнення, оце так політ думки дизайнера! 

Цей блок не удаляти.