Перший анонс Burda 3/2018 з технічними малюнками

За традицією у третьому номері ми презентуємо величезну весільну колекцію, у якій ви знайдете моделі для дітей та "плюсиків".

Крім того:

 

Динамічна формула

Монохромна графічно-квіткова комбінація надихає пофантазувати! Діагональні деталі конструювання додають динаміки образам, а просторі розкльошені та призборені елементи ствроюють романтичний настрій.

 

Перший анонс Burda 2/2018 з технічними малюнками 

Перший анонс Burda 2/2018 з технічними малюнками

 

БЕЗ ЗАЙВИХ СЛІВ

Є у поєднанні ніжно-блактиного та світло-персикового саме та легкість, якої ми усі прагнемо у повсякденному житті. Тому навесні ми радимо звернутись до цієї кольорової гами. Наші стилісти вибрали мінімалістичні рішення для створення самодостатніх образів.

 

Перший анонс Burda 2/2018 з технічними малюнками Перший анонс Burda 2/2018 з технічними малюнками

 

Солодка мить

Дизайнери нашого журналу створили прості весільні сукні, щоб наречені почувалися комфортно і протягом усього святкування насолоджувались моментами щирих емоцій та кружлянням в танцях!

 

Перший анонс Burda 2/2018 з технічними малюнками Перший анонс Burda 2/2018 з технічними малюнками Перший анонс Burda 2/2018 з технічними малюнками Перший анонс Burda 2/2018 з технічними малюнками Перший анонс Burda 2/2018 з технічними малюнками

P.S.: Весільні колекції повторюються з року в рік, і я намагаюсь знайти у кожній щось особливе та дати їй оригінальну назву. А як би ви назвали цьогорічну? (Можливо, вона буде гідною з'явитись у журналі).
І ще питаннячко, мої  любі майстрині, чи важливо вам читати більш детальний опис про зйомку, про вибір дизайнерами матеріалів, як я робила в анонсах раніше? Особливо хотілось почути думку новачків форуму та шиття.
Дякую, натхненного усім вам дня!

 

Адміністратор спільноти Burda Style в Україні Ольга Юр'єва.
34
Поділитись:
+ коментувати

34 Коментарі

Вот это скорость!!!! Этот номер очень понравился!!!   Хочу-хочу-хочу!!!!

Спасибо, Елена, что так пристально следите за нами)

нарешті сподобався журнал!

А які моделі найбільше?

Лише перший анонс, а вже стільки всього сподобалось!!! Дякую за оперативність!))
Відповідаючи на питання, я б назвала колекцію - "затамувавши подих", як раз друге фото з цієї колекції підходить під цю назву.
Більш детальний опис у анонсі, особисто мені,дуже цікаво читати!))

У нас з вами думки співпадають, теж надихнуло фото нареченої!
Зрозуміло, збираємо ще голоси "за" *)
Олено, дуже дякую за відповідь!

Дуже яскравий та радісний номер. Вже так хочеться весни, гарних, невагомих, легких суконь та спідничок!

Оскільки зазвичай ми готуємо весняні колекції ще до Нового Року, то я навпаки завжди не встигаю зимою насолодитись!

Спасибо! Так быстро появился анонс, такая приятная неожиданность)) Номер обещает быть интересным, действительно весной повеяло..

И вам спасибо, Елена, за комментарий!
А что имеено может вас убедить в том, что выпуск будет интересным?)

Для меня, это наличие оригинальных необычных выкроек. В данном номере понравились: №1 костюм пудровый из свадебной коллекции, а также - платье-футляр цвета фуксии, ассиметричная блузка с баской, серый кардиган и еще несколько моделей.

Дяка редакції за ранній та дуже информативний анонс. Він приніс весну для мене особисто. Сподобався святковий костюм з пелериною та спідницею. Щось в ньому є трохи Англії. Екстравагантно та вишукано. Для себе в повсякденному житті зараз навря чи носила , а от на велике святкуванння , весілля може й на Пасху - дуже може бути.

І вам спасибі за увагу) Олено, скажіть, чи хотіли б ви більше інформації в анонсі: про тканини, про саму зйомку?

Так. Інформація така потрібна. Колись в самому журналі були текстові "замальовки" про місце , де в який країні знімалась та чи інша  коллекція. Якщо я вірно пам`ятаю.

Такий яскравий та незвичний номер, багато цікавих моделей. Думаю, що пудровий костюм з рукавам-крильцями буде фаворитом.

Звичайно, це і мій фаворит. Знати б іще скільки та якої на нього необхідно тканини :)

Зачекайте ще трошечки повного анонсу)

Ольго, дякую за відповідь! :)

Чудовий номер! Фото , як завжди , надихаючі на нові проєкти! В мене в фаворитах обидві сукні з " дінамічної формули " і не знаю , яка подобається більше , і яку шитиму першою. І , звичайно , пудровий костюм із весільної колекції.Краса-краса!

А я закохана в фото, де наречена на мотоциклі з банками! )) Так хочеться його ближче роздивитись! Війнуло трохи ретро і якоюсь французькою чи італійською провінцією - хочу туди, хочу так і хочу одягнути таке! (Враховуючи факт, що я на собі "леді лайк" сприймаю майже з алергічною реакцією :))))

У повному анонсі буде значно більше фото, а настрій в ньому справді чудовий, бешкетливий!

Приєднуюсь до Люди за вподобання фото з мотоциклом. Здається, ця ж сукня знаходиться в останньому рядочку? Якщо ні, то найбільше подобається сукня з останнього ряду з мереживними рукавами. Ще: блузи з першого розділу, весільні сукні (всі прекрасні), незвичайний костюм, сукні для дівчаток та костюм для хлопчиків. Багато вподобань? Так, але ж і номер чудовий. 
Мені завжди цікава інформація про використані або рекомендовані тканини (я мало орієнтуюся в цій темі, вже робила помилки, то тепер відстежую подібні речі).

Світлано, що до сукні ви вірно помітили! Також це може бути варіація моделі.
Дякую за фідбек, стосовно опису!

Це просто якийсь марафон розкішних номерів! Брючний костюм з першого розділу, блакитна блузка із застібкою на спинці з наступного - найперше, що хочеться пошити з цього випуску. Оці зав'язочки-банти на шиї дуже подобаються. Блакитну блузку навіть би видовжила до сукні. 
Весільна колекція чудова, викрійки можна використовувати не лише на весілля.

 

Відповідаючи на питання редактора щодо назви весільної колекції. Враховуючи, що в ній поєднали моделі для наречених і гостей стандартних і плюсових розмірів, а також дитячі, як варіант у мене проситься назва "Свято для всіх" або "Буде свято". Якось так. "Солодка мить" - гарна і більш художня назва, мені подобається.

Вау! Номер - прям весенняя мечта! Интереснейшие модели! А какой же он жизнерадостный!

Мне нравится название свадебной коллекции "Солодка мить", но если нужны вариантики, ко мне пришли такие (правда не знаю на каком языке нужно было писать): С любовью в сердце / Семейное таинство / Модная семья / О любви / История нашего праздника / Праздник для сердец / Рассказ о любви / Любовь. Семья. Праздник / Все в сборе / Праздник на всю жизнь / Рука об руку / Там, где любовь / Улыбки наших сердец / Тепло семейного праздника / Окрылённость / Красота настоящего / Все мысли о любви / Звуки музыки / Праздничный настрой / Настроение - любовь / Нотки нежности / Свадебный звон / У нас свадьба! / Будет весело! / В этот особенный день / Когда звёзды сошлись / Фото на память / Это свадьба! / Так выглядит любовь! / Свадебный сезон / Сезон празников / Мириады сладкого дня / Праздник! Праздник! Праздник! / Свадебное веселье!

Как-то так ;)

И про описание коллекций - да-да, было бы, конечно, интересно узнавать заветные крупинки, пазлики, которые собирают в картину всю красоту, что мы потом видим!
 

Анна, вы сейчас просто провели мастер-класс по неймингу! Есть пара, которых мне прилянулись, но пока я сохраню интригу) Официальные названия выбранные для журнала мы опубликуем в полном анонсе!
А вам как, мастерицы, понравились ли названия коллекций?
Ну что ж, раз аж три читательницы за описание - будем готовить!

*^__^*

Конечно, мне с мартовским журналом больше оглашение результатов "хочувжурнал" хотелось бы отпраздновать, ну 9.02 ;) Потому что вся в подготовке уже! Вдруг, если одно и другое для одного человека - это слишком, то немного переживаю, чтоб самой себе не навредить комментарием с названиями.. ;) Просто хотелось поддержать и эту задумку - поразмышлять над ними ;)

Не переживайте, в задумке с названиями коллекций вы еще успеете поучаствовать! Это не распространяется только на мартовский выпуск, мне всегда интересно услышать мнение читателей в комментариях!

Номер понравился и на мой взгляд ,мартовские номера всегда очень интересны своим содержанием, этот номер не исключение.Большое колличество рюшиков ,отлетных деталей и воланов в моделях анонса ,какая-то "волановая феерия" получилась, все  нежное и воздушное.

В них просто всегда есть свадебная коллекция, поэтому они еще более романтичны, чем остальные!

Куплю заради красивих дитячих суконь)))

Хто вже встиг придбати журнал? Дивлюсь на сторінки з викройками, а на них напис Бурда 4/18. Це викрійки до наступного номера? Чи це просто помилка? Викрійки поки що не діставала, тому не можу перевірити по технічним малюнкам

Доброго дня, Ірино!
Вся інформація з цього приводу на нашій офіційній сторінці ФБ
https://www.facebook.com/burdamagazine
Вибачте за незручності, будь ласка. Це помилка типографії.

Хіт продажу

Сукня замшева без рукавів

Приталена замшева сукня з кишенями в передніх швах підкреслює струнку фігуру. ...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Блуза розкльошеного силуету з широкими рукавами

Шовкова блузка розкльошеного силуету. Широкі рукави підтримують вільний крій моделі. ...

54.9 грн.

Шапочка-"Панда" і рукавиці з "кігтями"

Кумедну шапку у вигляді голови панди можна пошити зі старого трикотажного пуловера з резинкою по...

0 грн.