Перший анонс Burda 4/2019

 

За крок до весни вже сміливо можна мріяти про новий гардероб - ніжний як хмаринка, практичний з яскравими деталями або чуттєвий в дусі тореро.

 

Невимушене поєднання різних відтінків синього з білим дає відчуття розслабленості і приємної літньої прохолоди. Саме те, що треба у відпустці!

 

 

Додамо яскравих акцентів та візерунків - і прихильниць лаконічного утилітарного стилю стане ще більше. 

 

 

З приходом тепла саме час підвищити градус пристрастей з нашою колекцією в червоно-чорних кольорах в стилі гасієнди.

 

 

На зміну темним зимовим сукням і костюмам приходять речі у свіжих і соковитих відтінках. Тропічні принти - тренд прийдешнього літа.

 

 

Стильне екіпірування в спортивному стилі для дівчаток і хлопців зростом від 122 до 152 см.

 

 




13
Поділитись:
+ коментувати

13 Коментарів

Втр, 26/02/2019 - 08:51
автор: Мар"яна

Заінтригували......В очікуванні техів....

Втр, 26/02/2019 - 10:10
автор: Олена Рапова

Розтягуємо задоволення)

Втр, 26/02/2019 - 08:56
автор: Svitlana

Дівчата, червона сукня з теми "Гасієнда" - це знахідка! Закриті плечі та спинка разом із шиєю - чудова можливість сховатися від сонця стильно :) Влітку минулого року намагалася знайти цікавий варіант, але все не те в порівнянні з цією моделлю. Плюсик номеру за базові дитячі речі.

Втр, 26/02/2019 - 10:11
автор: Олена Рапова

Теж звернула увагу на цю сукню. Красивий вигляд у приспущеної лінії плечей з воланами на рукавах. І закрита горловина така стильна.

Втр, 26/02/2019 - 09:07
автор: Елена

Спасибо огромное, с утра порадовали)) Тоже отметила для себя красное платье, прям испытала прилив восторга)) Давно такого не было. Действительно заинтриговали испанской коллекцией.

Втр, 26/02/2019 - 10:13
автор: Олена Рапова

Олено, так приємно, що вам подобається! Завжди хочеться представити новий номер у кожному анонсі якнайкраще)

Втр, 26/02/2019 - 11:16
автор: НАДІЯ

Теж чекаю червону сукню!

Срд, 27/02/2019 - 11:03
автор: Оксана Петрик

Журнал мені вже подобається з анонсу, цікаво подивитись повний. Люблю цей журнал))

Срд, 27/02/2019 - 23:54
автор: Людмила

Как всегда, только подразнили. Понравилась юбочка с карманами. Надеюсь, она не реквизит съемочной группы.

Чтв, 28/02/2019 - 07:47
автор: Олена Рапова

У наступному анонсі з технічними малюнками побачите всі моделі) 
По-секрету: бежева спідничка з кишенею на ремені буде)

Чтв, 28/02/2019 - 07:44
автор: ЛАНА

Чудово зазирнути у наступний номер! Навіть маленький анонс цього номеру потішив більше, ніж березневий в цілому!

Чтв, 28/02/2019 - 16:58
автор: роса-на-траві *Світлана*

Я вже чекаю на квітневий номер!!!! А фотографи зі своїми ідеями для фотосесій просто вразили.

Птн, 01/03/2019 - 15:03
автор: Marina

Приятное платье полосато-однотонное с беж юбочкой .Номер удачный,но в красном платье смущает много красного прямо к лицу--тяжеловато для лета!А прихильниці лаконічного утилітарного стилю задоволені!)))

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Зараз переглядають

Костюм Русалонька

Маленька мешканка морських глибин може похвалитися сяючою «лускою», яку імітує трикотажний топ з...

33.50грн.

Сукня максі А-силуету зі знімною деталлю

Мати чарівний вигляд і при цьому почуватися абсолютно комфортно вам дозволить максі-сукня А...

33.50грн.