0

Подарунки за передплату на журнал Burda Style

 

Burda Style - це єдиний колекційний журнал про стиль! З нового року українське видання планує радувати своїх читачок унікальним та ще більш цікавим контентом, тож передплата вам стане у пригоді!  Крім того, зараз у вас є можливість отримати корисний приз за передплату!

Наші випуски виходять обмеженим тиражем і добре бути впевненим у тому, що ви встигнете за модою! 

 

 

 

 

 

 

Книга «Burda Практика шиття»

«Burda Практика шиття» - це ілюстрований навчальний курс для початківців і досвідчених кравчинь, в якому докладно описані усі етапи шиття: від зняття мірок, розкрою  до виконання окремих деталей одягу.

 
Бальзам для тіла Doliva

Завдяки своїм властивостям дарує шкірі 24 години  зволоження, робить її пружною, значно продовжуючи молодість шкіри. Бальзам для тіла швидко і надовго відновлює водний баланс шкіри.

 

Для участі у передплатній акції:

1. До 15 червня 2017 року передплатіть журнал «Burda style» на друге півріччя 2017 року на сайті burda.ua або в будь-якому відділенні ДП «Преса» (індекс 95608).

2. До 20 червня 2016 року надішліть копію квитанції про передплату на e-mail burda@burda.ua (обов'язково  вкажіть свої ПІБ, поштову адресу, номер телефона) або за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 101, ДП «Бурда-Україна», з приміткою «Передплата «Burda style».

3. Результати акції будуть опубліковані в журналі «Burda style» № 9/2017. Термін дії акції з 10 квітня 2016 року до 1 вересня 2017 року.

Додаткова інформація за тел. (044) 490 83 61.

 

Призи розігруються серед тих, хто виконає умови участі в акції.

 

Акція діє на території України. Учасник підтверджує, що він ознайомлений з умовами акції і згоден з ними повністю. Також він дає свою згоду на отримання новин або будь-яких інформаційних повідомлень від Організаторів, а також погоджується з тим, що надана ним у рамках акції інформація, в тому числі персональні дані, буде оброблена уповноваженими особами за допомогою автоматизованих засобів обробки даних. Така згода Учасника надає право проводити обробку, збір, зберігання і використання його даних в рамках проведення акції а також в маркетингових цілях. Організатори мають право в односторонньому порядку замінити подарунки на рівноцінні або більшої вартості у разі непередбачених обставин. Беручи участь в акції, кожен Учасник акції тим самим підтверджує згоду на безоплатне використання отриманих від нього розповіді і фотографії Організаторами акції методами, які не протирічать діючому законодавству України, у тому числі публікацію надісланих фотографій у засобах масової інформації, будь-яких друкованих матеріалах, розміщенні їх в інтернеті, без обмежень по території і термінам такого використання.
16
Поділитись:
+ коментувати

16 Коментарів

Цікава акція! Підкажіть, будь-ласка, на який період потрібно оформити передплату, щоб взяти участь в акції?

Щоб взяти участь переплата оформлюється на рік.

А якщо я передплачу у відділені УкрПочти, то зможу взяти участь у розіграші?

Це зовсім неважливо. Ви можете оформити предплату будь-яким зручним способом) Чи Укр Пошта, чи Portmone)

Скільки коштує передплата на рік?

Річна передплата 450 гривень.

Дякую за відповідь.А чи можливо за передплатою також отримувати Бурда плюс?

Но по каталогу Укрпочты же 384,47 грн. если на год. Откуда 450грн?

Дякую за запитання. Отже:
Вартість річної передплати на Бурда Стайл в 2017 році:
Каталог ДП Преси річний індекс 95609 - 384,47 грн + 4 грн за оформлення = 388,47 грн
Сайт Портмоне 37,456 грн за номер. Тобто за рік 449,40 грн

Пані, ще вчора бачила коментарі, звернула увагу) Скоро із принт редакції отримаю відповідь і одразу повідомлю!

Вы журналы в пленке присылаете или просто так же как они есть в продаже?

Обычно журналы приходят в таком же виде, как и поступают в розничные сети.

Доброго вечора. Я новенька. Оформила передплату на рік, але не можу зрозуміти, коли чекати першого випуску журналу, в грудні чи січні? Підкажіть, будь ласка)

Доброго дня, Яно. Спочатку не встигла відповісти, а потім загублиа ваш коментар. Річна підписка оформлюється із другого випуску. Отже, перший журнал ви отримаєте у січні.

Добрый день я сделала оплату с 4 месяца до следующего. Когда и куда приходят журналы бурда. В частности за апрель?

Добрый день, на данный момент еще март)
Уточните данные по подписке, постараюсь выяснить. o.yurieva@burda.ua

Хіт продажу