0

Рукоділля та книги на виставках "Медвін"

Найближчими днями у залі на території Київського спорткомплексу НСК Олімпійський розпочнеться черговий культурний захід - передноворічні виставки-ярмарки «МЕДВІН: РУКОДІЛЛЯ. НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ» і «МЕДВІН: КНИЖКОВИЙ КОЛЯДА».

На виставці рукоділля магазини представлять товари для рукоділля та хобі, набори для творчості, а майстри Hand-made представлять свої авторські роботи. Бажаючі зможуть навчитися майстерності на майстер-класах, зробити подарунки своїми руками.

 

 

На книжковій виставці українські видавництва представлять свої новинки - книги для дітей і дорослих, журнальну продукцію. Всі дні на виставці буде працювати зона презентацій, де відвідувачі можуть взяти участь в діалогах з авторами книг, прослухати презентації та лекції. Якщо ви вважаєте, що найкращий подарунок - це зроблений своїми руками або книга, запрошуємо відвідати наші виставки! На виставках буде цікаво не тільки дорослим, але й дітям: 24 грудня (субота) - традиційно оголошено дитячим днем.

 

Час роботи: 23 – 25 грудня, 11.00-19.00.

Квитки: ВХІД ВІЛЬНИЙ

Місце проведення: НСК «ОЛІМПІЙСКИЙ», (павільйон на території стадіону)

Адреса: вул.В.Васильківська, 55, г.Київ (ст.метро «Олімпійська», «Палац Спорту»)

 

Це чудова можливість гарно провести свій день в атмосфері творчості і хобі, придбати оригінальні авторські роботи, сувеніри, матеріали, щоб зробити подарунки своїми руками, і, звичайно ж, КНИГИ українських видавництв за досить доступними цінами!

Виставки працюють з 11.00 до 19.00 в павільйоні на території стадіону «Олімпійський» (найближчі ст.метро «Олімпійська», «Палац спорту»).
0
Поділитись:

Хіт продажу

№ викрійки 130 А
69.9