SUMMER WEEKEND by OFD 2020 відбувся!

 

28 та 29  липня Odessa Fashion Day, за підтримки телеканалу Fashion TV Україна, в черговий раз вражав модними показами на SUMMER WEEKEND.

 

Це щорічний літній проєкт, який проводиться під егідою Odessa Fashion Day. Основною метою заходу є презентація круїзних колекцій одягу, взуття та аксесуарів від українських дизайнерів. Головною модною локацією цього сезону став пляжний комплекс Mantra Beach Club, розташований на самому березі моря.

 

Як розповідають організатори, SUMMER WEEKEND by OFD 2020 покликаний оцінити рівень і якість української моди та підтримати регіонального і національного виробника (дизайнера) одягу у час пандемії. Цей проєкт – не лише покази, а й місце для перспективних знайомств та побудови ділової комунікації у fashion-середовищі.

 

Команда Odessa Fashion Day, орієнтуючись на думку світових експертів, створила умови, за яких українські дизайнери одягу, взуття та аксесуарів змогли професійно заявити про свою діяльність і показати колекції широкому загалу в онлайн-просторі, тим самим підвищивши впізнаваність свого бренду і збільшивши кількість потенційних клієнтів у  майбутньому.

 

28 та 29 липня з 15:00 по 21:00 на головному подіумі сезону в Mantra Beach Club (Аркадія пляж, 15) свої колекції продемонстрували 20 дизайнерів з Одеси, Києва, Кременчуга, Миколаїва, Запоріжжя, Полтави.

 

Allat; Пташка Райська; Sophy G; Гірчиця; Shablii; Valkyria Leona; PAVLIN

 

KEKA; Leo Nova brand; NOVIKOV; BERLA; Chili; SEMENENKO; Chili

 

Увазі гостей були представлені бренди одягу та аксесуарів, для дітей та дорослих, а саме: NOVIKOV,  Chili, SEMENENKO, KEKA, Sophy G за підтримки Lena Sё, Pavlin Boutique, ПТАШКА РАЙСЬКА, Shablii Dresses, Leo Nova Brand, Гірчиця: Етнодизайн, Valkyria Leona, Allat, TernOva & Jennifer School,  ПАРА SOLO, BIGU, Dreams & Emotions, BERLA за підтримки MARTA HOLOD, Grand Dresses by Irina Storng.

 

Гірчиця; grand dresses; para solo; Пташка Райська

 

ternova; dreams & emotions; Bigu

 

На глядачів чекатимуть захоплюючі спецрепортажі від медіа-партнерів проєкту – телеканалів Fashion TV Україна, GTV і A1, а також усіх ЗМІ, небайдужих до реалізації  проєкту.

 

Важливо відзначити, що з  урахуванням ситуації, яка склалася в країні і в світі, організаційний комітет проєкту з усією ретельністю підійшов до роботи команди. Кількість гостей відповідала дозволеним нормам в умовах проведення заходів на відкритому повітрі. Усі відвідувачі проходили температурний скринінг при вході та отримували індивідуальні одноразові пакетики з антисептиком. Робоча техніка (інструменти) і поверхні оброблялися дезінфікуючими засобами.

 

Цього року SUMMER WEEKEND by Odessa Fashion Day проходив за підтримки некомерційної громадської організації Odessa Fashion Union, Mantra Beach Club та національного телеканалу Fashion TV Україна. Окрема подяка партнерам проекту Емералд Моторс BMW, ZARINA, Vesch, Granddent, Dr.Spiller SkinLab, Mostana Flowers, FIRM.

 

Проєкт Odessa Fashion Day — ініціатива щодо впровадження методів захисту і просування вітчизняного виробника в сфері моди на внутрішній ринок Одеси та окремо взятих регіонів. Цей проєкт є некомерційним.  З 2016-го OFD – офіційний стратегічний партнер Ukrainian Fashion Week.

 
0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Боди для малышей

Самых маленьких модниц ждет прелестное боди на подкладке с цельнокроеными завязками, благодаря...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня прямого крою

Яскравий колір і довгі зав'язки, які переплітаються біля горловини і фіксуються в середньому шві...

39.90 грн.

Спідниця міні з запахом на ґудзиках

Злегка розкльошена спідниця з відлітними полотнищами спереду. ...

44.90 грн.