0
Акція 1+1=3

Творчий жовтень: CRAFT, BUSINESS, HOBBY

Осінь — прекрасна пора, особливо для рукодільниць!

 

XVII міжнародна виставка рукоділля «Craft. Business & Hobby»

 

20-22 жовтня 2017 року у Міжнародному виставковому центрі міста Киів відбудеться одна з наймасштабніших рукодільних виставок в Україні - Міжнародна виставка рукоділля «Craft. Business & Hobby». У виставці візьмуть участь компанії-виробники і магазини товарів для рукоділля та творчості, творчі майстерні та студії, а також українські та зарубіжні майстри, художники і дизайнери.

 

Творчий жовтень: CRAFT, BUSINESS, HOBBY

 

Програма виставки:

- Презентація та продаж матеріалів і інструментів для рукоділля.

«Hobby market» - супермаркет товарів для хобі. Учасники розділу - компанії-виробники і магазини товарів для рукоділля представлять широкий спектр сучасних матеріалів і аксесуарів для різних видів творчого хобі та рукоділля. Нові, барвисті і унікальні схеми і набори для вишивки, промислове та побутове швейне обладнання, пряжу власного виробництва, тканини, нитки, фурнітуру, і багато іншого можна буде придбати гуртом і в роздріб.

- Виставка-продаж авторських робіт.

Майстри з різних куточків України та з інших країн презентують свої роботи, виконані у всіляких рукодільних техніках: фелтинг, печворк, в'язання, бісероплетіння, різні техніки вишивки, декупаж, квіллінг, виготовлення авторської біжутерії та аксесуарів, батик, виготовлення виробів зі шкіри та натуральних тканин, а також різноманітні техніки виготовлення ляльок і ведмедиків Тедді.

- Дефіле та покази.

В рамках шоу «Хвилина слави» на головній сцені відбудуться покази колекцій авторських прикрас і одягу.

- Конкурси та лотереї.

 

У дні виставки відбудуться фінальні тури конкурсів:

• XVI Міжнародного конкурсу «Чарівний бісер-2017»

• VII Всеукраїнського конкурсу дитячих робіт «Чарівний бісер. Бісероплетіння і вишивка»

• XV Міжнародного конкурсу «Модна лялька» (експозиція робіт в номінаціях «Оригінальний образ ляльки» і «Оригінальний образ ведмедика Тедді»)

Також відбудеться показ робіт і нагородження переможців конкурсів:

• Конкурс «Арт-квілт. Малюємо тканиною»

- Ділова програма.

 

У дні роботи виставки відбудуться семінари для майстрів рукоділля та творчості з розвитку малого бізнесу.

- ХV Міжнародний салон ляльок, ведмедиків і авторських іграшок «Модна лялька».

Проект презентує роботи художників, майстрів-теддістів з України та інших країн, серед яких авторські колекційні, антикварні і інтер'єрні, ігрові ляльки, авторські іграшки та ведмедики Тедді, виготовлені в різних техніках.

- VII Фестиваль фелтінгу «Fairy felt».

В рамках фестивалю відбудуться покази колекцій одягу та аксесуарів з повсті українських дизайнерів.

- VI Всеукраїнський фестиваль в'язання «Зв’язано з любов'ю».

В рамках фестивалю відбудуться покази колекцій в'язаного одягу і аксесуарів українських дизайнерів.

- Фестиваль «Чарівний печворк».

В рамках фестивалю відбудеться демонстрація досягнень українських і зарубіжних дизайнерів.

- Спеціалізований салон «Світ скла».

Учасниками будуть представлені інструменти, обладнання, матеріали для ф'юзингу, лемпворку, а також готові роботи, які можна буде придбати.

- «Академія рукоділля і творчості».

Проект включає проведення майстер-класів від досвідчених майстрів і дизайнерів не тільки для дорослих, але і для дітей. Тематика майстер-класів: бісероплетіння, в'язання джгутів з бісеру гачком, фелтинг, сутажна вишивка, анкарс, полімерна глина, кольчужне плетіння, декупаж, вишивка бісером і пайєтками, виготовлення ляльок.

Відвідувачі виставки зможуть придбати авторські роботи, ексклюзивні подарунки та сувеніри безпосередньо у майстрів, познайомитися з творчістю українських та зарубіжних дизайнерів, а також взяти участь в майстер-класах та конкурсах.

Організатор виставки: Редакція журналу «Модне рукоділля».

«Модне рукоділля» - журнал для навчання роботі з бісером, намистинами, кристалами та іншими матеріалами. У кожному номері - ідеї створення авторської біжутерії та арт-об'єктів, схеми, описи, докладні інструкції, академія бісероплетіння для початківців, публікації робіт досвідчених і початківців майстрів, репортажі про виставки і події в світі творчості і рукоділля.

 

 

XV Міжнародний салон ляльок і Тедді «Модна лялька»

Також в виставковому павільйоні відбудеться фінальний тур і нагородження переможців XV Міжнародного конкурсу «Модна лялька-2017».

 

 

У відвідувачів і гостей виставки буде унікальна можливість зануритися в чарівний світ лялькового мистецтва, познайомитися безпосередньо з майстрами-лялькарями і придбати вподобані роботи. У виставці візьмуть участь українські та зарубіжні майстри, які представлять чудову експозицію авторських, колекційних, будуарних, шарнірних, текстильних, оберегових і багатьох інших ляльок, а також різних м'яких іграшок, ведмедиків Тедді та їхніх друзів. Крім того, на виставці будуть представлені кілька масштабних тематичних проектів - результат спільної праці чудових майстрів.

У перший день виставки відбудеться конкурс краси серед ляльок «Міс лялька 2017», а на головній сцені виставки до уваги глядачів представлять дефіле ляльок від спільноти БЖД. Для учасників виставки ми пропонуємо участь у конкурсі авторської ляльки «Модна лялька».

 

Контактна інформація:

Телефон: +380 68 358 35 50, тел/факс: 044 559 56 45

E-mail: [email protected]
0
Поділитись:

Зачекайте будь-ласка