0

Важливе оголошення!

 

 

Друзі, у зв’язку із введенням карантину на всій території України, робота багатьох закладів торгівлі, в тому числі кіосків з продажу преси, призупинена. Але ми попіклувалися про те, щоб всі наші журнали ви могли знайти в мережах супермаркетів, що працюють з пресою («Сільпо», «Новус», «Ашан», «Варус», «Велмарт», «Мега-Маркет», «Еко-маркет», «Таврия В», «Посад» (Харківська, Сумська, Полтавська обл.) та «Маркетопт» (Полтавська обл.) Наша продукція також доступна у деяких відділеннях Укрпошти. Доставка продукції здійснюється в звичайному режимі, але з огляду на ситуацію можливі невеликі затримки. Будемо вдячні за розуміння!

 

pixabay.com

 

Якщо ви з певних причин не маєте можливості придбати журнали у супермаркетах, радимо оформити передплату з доставкою до поштової скриньки. Зробити це можна як у відділеннях Укрпошти, так і не виходячи з дому, на сайтах www.portmone.com та https://presa.ua/.

 

pixabay.com

 

Крім того, електронні версії журналів можна читати на сайтах www.journals.ua або www.pressreader.com.

 

pixabay.com

 

В рамках нашого флешмобу #читаємонепанікуємо ви можете отримати доступ до деяких номерів наших видань безкоштовно («Лиза», «Мой ребенок», «Добрые советы», «Сучасна кухня», «Отдохни!», «Історія. Новий погляд», Marie Claire, How to be a man (спецвипуск журналу Playboy). Для цього напишіть лист на e-mail podpiska@burda.ua, вказавши в темі «Хочу читати». Все просто!

 

Сподіваємося, що наші журнали допоможуть вам зберегти гарний настрій та бути в доброму гуморі!

 

З побажаннями здоров’я
ваша «БурдаМедіаУкраїна»

 
2
Поділитись:
+ коментувати

2 Коментарі

Есть ли уже в Украине Бурда Плюс? Где ее можно купить в Днепре?

Добрий день. Спецівипуск Burda. Мода плюс має з'явитися в продажу 29.05. Сподіваюся, до того часу вже всі магазини працюватимуть і ви зможете без перешкод придбати цей номер. Актуальну інформацію щодо графіку виходу журналів дивіться у нашому календарі

https://burdastyle.ua/kalendar-burda-2018/

Хіт продажу