Зустрічайте новий журнал Burda special "Люблю шити"!

 

Шановні майстрині! З радістю повідомляємо, що видавництво Бурда Україна приготувало для вас чудовий весняний подарунок - перший номер абсолютно нового журналу з викрійками! Він для тих, хто давно хотів і нарешті наважився створити для себе щось таке, що дійсно подобається. Навіть перегляд сторінок налаштовує на релакс і запрошує почуватися особливою.

 

 

Журнал "Люблю шити" створений за ліцензією данського видання. В ньому на вас чекають яскраві, але лаконічні моделі без зайвого декору, які ви з легкістю зможете пошити собі самостійно, керуючись зрозумілими кравчиням-любителькам інструкціями з пошиття.

 

 

Окрім одягу ми пропонуємо викрійки і майстер-класи для виготовлення стильних аксесуарів і предметів домашнього інтер'єру. Також з ілюстрованого покрокового курсу ви дізнаєтеся про оригінальний і простий спосіб обробки V-подібного вирізу горловини.

 

 

Для маленьких бешкетників - окрема колекція зручних і затишних речей. Натуральні полотна і кумедні принти даруватимуть малечі чудовий настрій увесь день.

 

 

Серед 38 моделей - чарівна сукня з запахом, костюм в піжамному стилі, комбінезон у стилі хюге та багато інших фасонів, серед яких ви обов'язково знайдете собі щось до душі.

 

 

Щоб перетворити данський контент на український, наша редакція запросила до співпраці українського модельєра-конструктора і швачку-початківця, яка переглянула кожну інструкцію на предмет зрозумілості і інформативності навіть для новачків у шитті. Тож зустрічайте новий журнал, щоб шити собі речі, що дійсно пасують і дарують приємне почуття власної неповторності!

 

Запитуйте в точках продажу журнал "Люблю шити" вже у квітні.

 

Графік виходу журнала "Люблю шити":

 

1/2019 - 12.04

2/2019 - 07.06

3/2019 - 16/08

4/2019 - 22/11

 

Тираж першого номеру - 70000 екземплярів.

 




20
Поділитись:
+ коментувати

20 Коментарів

Суб, 30/03/2019 - 14:22
автор: Елена

Цікаво! А тираж будет небольшой или можно будет купить свободно в тех же точках продаж, где и Бурду продают?

Нед, 31/03/2019 - 16:16
автор: Олена Рапова

Добрий день, Олено. Точніше тираж повідомлю після вихідних. Здається, він менший, ніж у звичайних номерів. Продають там, де інші випуски Burda. В коментарях на Фейсбук на нашій сторінці писали, що, купуючи квітневий номер, бачили вже у продажу і цей спецвипуск.

Суб, 30/03/2019 - 18:53
автор: Тетяна Гарькава

Мені дуже подобається ,цікаво .де можна буде придбати?

Нед, 31/03/2019 - 16:22
автор: Олена Рапова

Добрий день, Тетяно. Має бути в продажу там, де і всі випуски Burda. Якщо журнал зацікавив, покваптесь, бо, здається, тираж у нього менший від звичайних номерів. За графіком початок продажу 12 квітня, хоча повідомляють, що подеколи уже бачили його в магазинах.

Пон, 01/04/2019 - 23:08
автор: taniа

А почему техи не полностью показали?

Срд, 03/04/2019 - 15:53
автор: Марина

Невже він буде українською?) Дуже дуже порадували)

Чтв, 04/04/2019 - 09:27
автор: Ольга Губарь

Хоть я не начинающая, но уже очень хочу этот журнал. Модели актуальные.

Птн, 05/04/2019 - 12:07
автор: Svitlana

Обов'язково придбаю. А чи можливо додати до Календаря виходу журналів й час виходу журналу "Люблю шити"?

Птн, 05/04/2019 - 12:32
автор: Олена Рапова

Так, уже додала) Самій не терпиться його придбати!
https://burdastyle.ua/kalendar-burda-2018/

Птн, 05/04/2019 - 17:55
автор: Svitlana

Олено, люблю Вашу швидкість ;) Дякую.

Птн, 12/04/2019 - 12:49
автор: Ella1

Купила! Дуже сподобався.  Найбільше комбінезон. І спіднички. Всі зразу))). Розмірний ряд порадував: є і 36-46, і 32-42.

Нед, 14/04/2019 - 00:44
автор: Олена Колодій

Я теж придбала. МЕНІ сподобалось сукня з обкладинки, жакет та брюки з льону та світшот з папугою.Плаття зішью обов'язково.

Срд, 17/04/2019 - 21:56
автор: kerybery447@gmail.com

Дуже сподобався номер,але....для дитячого одягу потрібно більше розмірів,134 -140

Суб, 11/05/2019 - 08:51
автор: Ella1

Доброго дня! Додайте, будь-ласка, цей номер у перелік журналів за 2019 рік.

Суб, 11/05/2019 - 19:01
автор: Олена Рапова

Добрий день. Поки що на сайті буде представлений лише огляд цього спецвипуску в розділі "Новини". На майбутнє ми розглядаємо можливість завантажувати всі моделі  з журналів "Люблю шити" в розділі "Журнали".

Пон, 13/05/2019 - 09:05
автор: Ella1

Ні))) Я мала на увазі не купівлю викройок. А просто, щоб з розділу "Журнали" можна було попасти саме на цю сторінку. Тут є перелік моделей і поки що цього достатньо.

Пон, 13/05/2019 - 10:14
автор: Олена Рапова

Зрозуміла) Дякую за слушну ідею! Вже додала:

https://burdastyle.ua/journals/lyublyu-shyty-12019

Втр, 14/05/2019 - 00:31
автор: Ella1

Дякую!

Нед, 12/05/2019 - 19:26
автор: Nataliia

Добрий день! Дуже сподобався журнал, особливо те, що викрійки не дублюються у різних видах тканин, як в основному журналі. Але хотіла запитати-слово "пілочка" невже правильного перекладу? Якось ріже око. А ще знайшла декілька помилок в інструкціях до моделей, але це перший млинець! Дякую за новий журнал!

Пон, 13/05/2019 - 10:18
автор: Олена Рапова

Добрий день, Наталіє! Дякую за схвальний відгук і зауваження, докладемо зусиль для уникнення помилок в подальшій роботі. 

"Пілочка" - саме так українською називається деталь переду, це правильний переклад.

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Зараз переглядають

Сукня зі спідницею з ярусами

У місті або на спекотному узбережжі завдяки довгій сукні з триярусною спідницею ви неодмінно...

33.50грн.

Жакет прямого крою з коміром «Мао»

Клапани верхніх накладних кишень і пати рукавів у прямого жакета з коміром «Мао» оздоблені...

33.50грн.