0

Творчі особистості Burda Style

 

Сюрприз для форумчан

 

Разом із наближенням весняного тепла настрій сам-собою поліпшується. Уже півроку на burdastyle.ua ми намагаємось зробити так, щоб настрій наших майстринь, не залежав від погоди і кожний день був наповнений задоволенням від творчості. Тому сьогодні, ми влаштували сюрприз, щоб віддячити форумчанкам із різних міст України, які нас дуже надихають і підтримують від самого початку.

 

 

Олена Рапова, за безмежну любов до Burda Style і домогу у роботі над викрійками, отримає у подарунок книгу "Burda. Практика шиття".

Сподіваємось вона зможе вдосконалити свої навички і зможе поділитись ними.

 

 

Надії ми хотіли б подарувати 3 електронні викрійки, не лише за детальну демонстрацію своїх робіт, а й за неймовірно стильні фотографії на фото форумі.

 

 

Для Тетяни Зосімової, за неперевершений талат до в'язання ми зробили цілу підбірку журналів. Найсвіжіші випуски "Діани" по в'язанню гачком і останній випуск "Verena", ексклюзивний випуск "Сабріни" із підборкою різноманітних візерунків. А також спецвипуски-бестселери минулих років "Сабріна Аксесуари", "Verena" та "Burda Creazion".  Ми впевнені, що вони зможуть послугувати натхенням для ваших власних шедеврів.

 

З повагою і любов'ю,

команда Burda Style!

 

 

 

Хіт продажу