Як працювати із викрійкою у форматі PDF:

 1. Щоб відкрити замовлену викрійку, скористайтеся програмою AdobeReader.
 2. Зазвичай перша сторінка PDF-файлу містить повну схему викрійки. Зверніть увагу на умовні позначки для з’єднання роздрукованих аркушів.
 3. Червоною стрілкою позначений контрольний квадрат. За допомогою нього Ви можете перевірити, чи правильно задані параметри для друку.
 4. Спочатку роздрукуйте лише сторінку з контрольним квадратом і виміряйте його сторони. Довжина кожної сторонимає дорівнювати 10 см.
 5. Якщо довжина сторін має похибку, перевірте налаштування принтера. Масштаб при цьому має бути 100%. Вимкніть функцію, що підганяє зображення під розмір папера чи область друку.
 6. Якщо у Вас Macintosh, система може повідомити про вихід фрагмента за межі області друку. При цьому будуть запропоновані два варіанти дії: «Зменшити» та «Обрізати». Виберіть опцію «Обрізати», за якої масштаб друку залишиться таким, що дорівнює100%.
 7. Лише якщо розмір квадрата становить 10 х10 см, Ви можете роздрукувати всі листи викрійки.

 

Як правильно вирізати та склеїти викрійку:

 1. Розкладіть листи з роздрукованою викрійкою так, як показано на загальній схемі. Звертайте увагу на буквено-числові мітки. Вони мають точно співпадати одна з одною.
 2. Радимо обрізати листи чітко по прямокутному контуру з лівої сторони, щоб справа лишилося поле, на яке Ви зможете приклеїти сусідній лист.
 3. Склейте ряди викрійки.
 4. Щоб кінці ліній креслення точно співпали, обріжте по краю ряд, який Ви накладатимете зверху.
 5. Майже готово! Якщо на листі викрійки представлено кілька розмірів, виріжте лише той, що відповідає Вашому.Для цього зверніть увагу на умовні позначки.

Цей блок не удаляти.

Туніка відрізна приталеного крою

Лляна туніка жіночного крою з рукавами 3/4 вбереже вас від пекучого сонця на пляжі і під час...

27.95грн.

Топ з рукавами кімоно

Топ з суцільнокроєними рукавами кімоно підкорює своїм яскравим забарвленням і простотою виконання...

27.95грн.