Шиємо сумку для спорту та подорожей власноруч

Спорт, шопінг, подорожі... Активним модницям ніяк не обійтися без стильної сумки максі-формату: в ній поміститься все і навіть більше. Завдяки одній довгій і двом коротким ручкам сумку зручно носити і в руках, і на плечі. Дотримуючись нижчеподаних інструкцій, ви легко пошиєте цю сумку.

ВАМ ЗНАДОБИТЬСЯ:

тканина, шкіра, флізофікс, готова коса бейка, кант, товстий шнур, нитки (Coats), кравецькі шпильки, ножиці, двосторонній скотч, застібка-блискавка 60 см, сантиметрова стрічка, півкільця, викрійка бокової деталі.


КРОК 1

Викроїти 2 бокові деталі сумки. Кант приколоти по контуру до припуску кожної бокової деталі, на куточках канту зробити надсічку. Ширина припусків на шви - 1 см.


КРОК 2

З тканини викроїти 2 деталі сумки розміром по 60 х 49 см. Вздовж поздовжніх зрізів пришити застібку-блискавку. Зверху кожного шва припрасувати за допомогою флізофікса смужку зі шкіри шириною 2 см і відстрочити в край.


КРОК 3

Зі шкіри викроїти 2 смуги розміром по 3,5 х 8 см. Кожну смугу протягнути у півкільце і за допомогою скотчу приклеїти до бокової деталі по лінії середини на відстані 4 см від верхнього краю. Пришити.


КРОК 4

Зшити інші поздовжні зрізи деталей сумки з припуском на шов 1 см. Припуски шва окантувати готовою косою бейкою.


КРОК 5

Для коротких ручок викроїти 2 смужки розміром по 5 х 65 см. До кожної смуги приклеїти по центру двобічний скотч довжиною 38 см, зверху приклеїти шнур. Смугу для ручки скласти навпіл і відстрочити близько до шнуру.


КРОК 6

Кожну коротку ручку приклеїти до сумки скотчем на відстані по 18 см від бокових зрізів і по 9 см від застібки-блискавки. Пришити.


КРОК 7

Бокові деталі приколоти до сумки шпильками і пришити з припуском на шви 1 см. Припуски швів окантувати готовою косою бейкою. Сумку вивернути.


КРОК 8

Для довгої ручки викроїти зі шкіри 2 смуги розміром по 4 х 100 см і зшити їх. Кінці смуги протягнути в півкільця з боків, зафіксувати і пришити.


Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Подушка дорожня під голову

Ті, хто часто літає літаками, оцінять ці подарунки: подушку і маску для очей з приємної на дотик...

0 грн.
0

Зараз переглядають

Пуловер приталеного крою з ефектом запаху

Коли трикотажний пуловер має приталений силует, ефект запаху і драпірований комір, почесне місце...

39.90 грн.

Жакет трикотажний з рукавами «летюча миша»

Вечірка на пляжі? У жакеті з рукавами «летюча миша», який переливається під променями сонця, що...

39.90 грн.