Як пошити модний пуловер зі складками на рукавах

Як швидко поповнити зимовий гардероб модною і зручною річчю? Пропонуємо пошити стильний пуловер! У нашої просторої моделі на рукавах закладені складки, що надає їм цікавої форми. А пошиття не займе багато часу, адже в нашому докладному майстер-класі усі кроки детально пояснені і проілюстровані.

 

Пуловер 108 Burda 9/2018

 

Розмір: 36 – 46

 


Екстра-порада: розмір пуловера визначається за обхватом грудей (розм. 34 = 80 см, розм.36 = 84 см, розм. 38 = 88 см, розм. 40 = 92 см, розм. 42 = 96 см, розм. 44 = 100 см).


 

Вам знадобиться: подвійне трикотажне полотно з ворсованим/махровим виворітним боком і ефектом сітки 2,05-2,05-2,05-1,40-1,40-1,40 м шириною 140 см.

 

Крім того: шовковий папір для переведення викрійки з листа викрійок; олівець, ножиці для паперу; сантиметрова стрічка; кравецькі шпильки; кравецька крейда; ножиці для розкрою і маленькі ножиці для рукоділля; копіювальний папір burda, зубчасте коліщатко для переведення викрійки; нитки; голка швацької машини і ручна голка для шиття.

 

Рекомендовані тканини: трикотажні полотна з ворсованим/махровим виворітним боком.

 

Викрійка пуловера блакитного кольору, тому її легко знайти на аркушах викрійок. Деталі паперової викрійки можна просто вирізати або перевести. Для цього шовковий папір накласти на лист викрійок і приколоти. Перевести деталі викрійки необхідного розміру по відповідних контурних лініях, не забуваючи про розмітку і написи. Деталі паперової викрійки вирізати.

 

 

План розкладки показує, як розташувати деталі паперової викрійки на трикотажному полотні і приколоти.

21 Перед зі згином 1х

22 Спинка зі згином 1х

23 Рукав 2х

Інші деталі:

а) бейка горловини довжиною 57-58-59-60-61-62 см і шириною 7 см (включаючи припуски).

 

 

1. Розкрій

Трикотажне полотно скласти уздовж навпіл лицьовим боком всередину. Деталі паперової викрійки накласти на трикотажне полотно згідно з планом розкладки і приколоти, при цьому деталі 21 і 22 - до згину. Навколо деталей паперової викрійки розмітити за допомогою лінійки і кравецької крейди припуски: на підгин низу пуловера - 3 см, на підгин низу рукавів - 2 см, на інші шви і по зрізах - 1,5 см. В кінці деталь а накреслити прямо на трикотажному полотні. Всі деталі викроїти.

 

 

2. Лінії швів і розмітка

Контури всіх деталей викрійки (лінії швів і низу), а також усі позначені на деталях паперової викрійки поперечні мітки та лінії складок на рукавах перевести на виворітний бік деталей крою за допомогою зубчастого коліщатка (різця) і копіювального паперу (див. інструкцію виробника). Лінії складок рукавів перевести на лицьовий бік великими зметувальними стібками (див. крок 6).

 

 

3. Плечові шви

Перед накласти на спинку лицьовим боком до лицьового боку, сколоти і зшити плечові зрізи (контрольна мітка 1). Припуски швів обметати зигзагоподібними або оверлочними стібками та розпрасувати.

 

 

4 Бейка горловини

Бейку горловини скласти уздовж навпіл виворітним боком всередину, згин припрасувати. Бейку знову розкласти. Кінці бейки сколоти і зшити лицьовими боками. На початку і в кінці строчки виконати закріпки. Припуски шва розпрасувати. Бейку знову скласти навпіл, зрізи сколоти.

 

 

5 Пришити бейку

Відкриті зрізи бейки горловини приколоти до зрізу горловини лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши шов бейки з одним плечовим швом. Бейку пришити. Припуски шва обметати разом. Бейку відвернути на горловину, припуски шва запрасувати на перед і спинку. Горловину вистрочити уздовж шва пришивання бейки на відстані бл. 3 мм, закріплюючи припуски.

 

 

6. Складки рукавів

На рукавах з лицьового боку закласти складки в напрямі міток-стрілок, сумістивши намітку. Складки заколоти і заметати уздовж зрізів на припуски.

 

 

7 Бокові шви і шви рукавів

Перед накласти на спинку лицьовим боком до лицьового боку, рукави скласти уздовж лицьовим боком всередину. Спочатку сколоти кінці швів вшивання рукавів, потім сколоти зрізи рукавів і бокові зрізи, на рукавах сумістити складки. Виконати шви. Припуски швів обметати і розпрасувати.

 

 

8 Вшити рукави

Кожен рукав приколоти до зрізу пройми лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши поперечні мітки 2 на рукаві та переді. Поперечну мітку на окаті рукава сумістити з плечовим швом. Рукав вшити. Припуски шва обметати і розпрасувати.

 

 

9. Підгин низу пуловера і рукавів

Припуски на підгин низу пуловера і рукавів обметати, відвернути на виворітний бік і приколоти. Краї припрасувати. Нижній край пуловера вистрочити на відстані 2,5 см, нижні краї рукавів - на відстані по 1,5 см, закріплюючи припуски на підгин низу.

 

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

Сукня трикотажна з вирізом горловини «гойдалки»

У сукні, що нагадує грецький хітон, можна відчути себе просто богинею! Куліска з еластичною...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Карнавальний костюм "Принцеса"

Принцеса з’явиться на карнавалі у білому з голови до ніг. Вбрання, що складається із сукні з...

39.90 грн.

Пуловер широкий з вузькими рукавами

Трикотаж, шкіра, букле, клепки і блискавки - все змішалося в нашому широкому пуловері з вузькими...

39.90 грн.