0
Акція 1+1=3

Професійний оптимізм в українській моді від Гоші Альтшулера

Цього сезону не лише дизайнерів Burda Style надихнув Острів Свободи. Український модельєр Гоша Альтшулер у своїй колекції весна-літо 2017 зробив кубинські мотиви червоною ниткою.

 

Ми зустрілись з Гошею для запису чергового майстер-класу та розговорились на тему натхнення та української моди. Майстер-клас про те, як модифікувати базове лекало куртки-бомбера, ви зможете переглянути вже цього четверга.

 

 

Як ви вважаєте, які тенденції в українській моді набирають популярності?

Питання досить складне в тому сенсі, що я не до кінця розумію самого терміну «українська мода». Більшість українських дизайнерів чітко відслідковують всі світові fashion-тенденції і тренди. Так, багато хто з них адаптують їх для українських реалій, використовуючи український колорит і національну культуру, але все ж виділити, чим відрізняється українська мода від світової, мені складно. Єдина відмінність, напевне, в тому, що наші дівчата люблять і вміють одягатися елегантно і стильно практично завжди.

 

 

Власне натхненням при створенні колекції весна-літо 2017 служили образи дореволюційної Куби. Колекція Buena Vista Social Club дизайнера Гоші Альтшулера передає стилістику 40-х років однієї з найколоритніших країн світу. Неординарний легкий стиль кубинських дівчат тієї епохи надихнув на яскраві, сміливі і в той же час дуже жіночні моделі, в яких кубинський темперамент поруч з класичними силуетами, властивими бренду Gosha Altshuler. У кампейні образи ідеально доповнюють аксесуари від дизайнера Тетяни Чорної.

Український дизайнер бренду Gosha Altshuler
Гоша Альтшулер
Український дизайнер бренду Gosha Altshuler протягом 12 років. Зберігаючи традиції кравецького мистецтва, дає нове життя класичним рішенням, а гостромодні речі перетворює на "носибельні" моделі. Один із експертів Burda Style Ukraine з питань моделювання та конструювання.

Поштовхом для створення колекції "Buena Vista Social Club" послужила кубинська музика часів до Фіделя Кастро. Прослухавши її, я почав занурюватися в історію тих часів. Це була країна, де панувало свято, відпочинок і веселощі, а також країна, в якій не знають слова «депресія». Саме цей настрій я і передав у своїй весняно-літній колекції.

 

Що нове для себе ви хотіли б спробувати втілити в дизайні нових моделей?

Я багато експериментував зі шкірою, поєднував хутро з шовком і шифоном, займався виготовленням аксесуарів. Є лінія шкіргалантереї (клатчі, сумки, рюкзаки). Розробляв для своїх колекцій взуття. У мене були різні колаборації з ювелірами, деякі з них ми продовжуємо і до цього дня. Зараз в планах є кілька колаборацій з художниками для створення принтів і дизайну тканин. Одним словом я постійно в пошуку цікавих ідей і рішень.

 

 

Які тенденції переважають у вашій творчості (роботі) зараз?

Створюючи колекції, я намагаюся спочатку проаналізувати, а потім пропустити через призму стилістики нашого бренду усі модні тенденції, кольори і тренди майбутнього сезону. І тільки потім використовую в своїй роботі саме ті, які відповідають нашим поглядам і стилю. Зараз це, звичайно, використання таких матеріалів як джинс, вельвет і головний трендовий матеріал - замша і шкіра. Ми продовжуємо робити акцент на комфорт і зручність, посадку виробу на фігурі, враховуючи всі найактуальніші світові тенденції.

 

 

Поки вас надихатиме  яскравий випуск Burda 5/17 та колекція Buena Vista Social Club від  Гоші Альтшулера, ми готуємо черговий майстер-клас по модифікуванню базових лекал на основі моделі блузона.

 

Photographer/ Sergii Khandusenko; MUAH/ Yevgeniya Kozlova, / Anna Brovchenko (OC Model Management), Maya (MSS Model Management);Model/ Maya (MSS Model Management);Clothes/ Gosha Altshuler;Shoes/ L’CARVARI; Accessories / Tetiana Chorna; Collages / Alina Ponomarenko.

1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Розкішні образи! 


Зачекайте будь-ласка