0

Burda 5/2017

Burda 5/2017

У випуску:

Насолоджуйтесь теплими сонячними днями з яскравими колекціями травневого номеру:

Райська пташка

Сонячна Куба в яскравих екзотичних принтах, що нагадує пір'я дивовижних птахів.

Тонка справа

Літо в місті: вишукана бізнес-колекція в пастельних відтінках.

Ніжний дотик

Геометрія смужок і ніжна кремово-блакитна гама з додаванням бордо підкреслюють легкість ліній крою.

Під сонцем Арізони

Від сукні-футляр до струменистого комбінезона - жіночна і елегантна колекція в колоніальному стилі.

Тримай хвилю!

Все що треба крутим хлопцям для пригод і розваг.

Усі технічні малюнки Burda

 

ЗАМОВИТИ ЖУРНАЛ

 

Викрійки у випуску
Колекція: Райська пташка
Колекція: Тонка справа
Колекція: Ніжний дотик
Колекція: Під сонцем Арізони
Колекція: Тримай хвилю
+ коментувати

12 Коментарів

Здається, я вже десь бачила подібний коментар тільки під іншим ніком та іншому сайті. Я завжди ставлюсь з повагою до наших користувачів, адже їхні як позитивні, так і негативні коментарі, дають мені змогу покращити результат моєї роботи і зробити їх перебування на сайті більш приємним. Такі відгуки не мають ані практичної, ані інформативної цінності для наших майстринь. 

Наразі, Ірино,  ваші "рецензії" перейшли межу навіть не етикету, а самоповаги. Burda - це модний глянець, не видання "жовтої преси", в стилі якої ваші коментарі.

 Над проектом працюють більше сотні людей у різних країнах світу. Конструювання, пошив, написання, текстів, дизайн макету  журналу,  програмування сайту - кропітка робота, яку усі наші коллеги виконують із великим сумлінням. Ніщо не ідеальне і кожному не догодиш, у будь-чому можна знайти недоліки і висміяти їх якомога зухваліше. 

 

На українському сайті я не дозволю  принижувати роботу моїх колег. Згідно правил сайту, це питання більше не підлягає обговоренню. Подальші коментарі з цього приводу будуть видалені, а сторінка користувача заблокована.

 

https://burdastyle.ua/pravyla-fotoforumu/
o.yurieva@burda.ua

  А мені подобається,що є різні думки на рахунок номера!Ну ж не може всім все подобатись.І мені в цьому номері не все сподобалось,але саме ця блузка з воланами і з регланом-мій фаворит.А ця дивна сукня-фультляр-просто супер!!!і спідниця з запахом теж цікава,а ще якщо її в різній кольоровій гамі спробувати.....гм,Мода плюс ну дуууже сподобалась(як ніколи),шкода,що далеко не мої розміри(не буду ж я зменшувати до 34го р.).,тому жевріє надія,що в наступних номерах ці моделі повторять в менших розмірах;)).Але,особисто для мене ,ягідка на торті-це дитячі моделі,дуже потрібні. тому номер-точно мій!!!

.

Дуже дивно, що на цьому сайті можна писати тільки хвалебні коментарі... 

На будь-якому сайті критика має бути конструктивною і коректно сформульованою.

Считаю коментарий Ирины резковатым, но информативным. Начинающим швеям она просто глаза открыла на некотрые "особенности". Журнал Ваш люблю, только не понимаю почему мой размер на меня очень велик, если не учесть это и выкроить вещь по своему размеру, то выходит перерасход ткани.

Альоно, приємно бачити нових активних рукодільниць на сайті!

Я шию по викрійках Burda 30 років і майже не стикалася з проблемою не співпадіння розмірів. Упевніться, що ви вірно визначили свій розмір. Мірки потрібно знімати, досить щільно натягуючи сантиметрову стрічку.

Для прикладу, моя тітонька примудрилася так себе обміряти, що додала собі два зайвих розміри. Замість 40-го навіть на вигляд, за її замірами по таблиці вийшов 44-й! Коли переміряла все щільно, усе стало на свої місця.

Що саме в коментарі Ірини стане в пригоді кравчиням-початківцям?

Роздивилась детальніше. Можу сказати, що номер наче спеціально для мене - працюючої мами, яка ще годує молодшу дитину і має старшого сина )))) Моделі, які критикували вище, мені якраз дуже сподобались. Якраз спідниця 117 і блузка з зав'язками те, що треба, щоб приховати животик. А блузка з воланами - дозволяє зробити виріз трохи нижчим, щоб зручно годувати малечу і при цьому приховати декольте воланом. Максі-волани і сукні з запахом - знову ж таки просто знахідка для цього. Щодо короткої спідниці 113 її на собі не бачу, але! - по-перше, це ж на літо, по-друге, думаю, що це для певної вікової категорії саме те, в студентські роки носила ще коротше ))) Багатошарове плаття в офіс - зе бест, обов'язково буду шити, навіть якщо б воно одне було в номері, купила б заради нього. Ну а моделі для хлопчиків і чоловіків - просто вишенька на торті :)

 

Почти все модели - классные))) Очень нравится этот номер!!!! (Разве что кроме обложки - не в моем духе - хотелось бы "почище".. ) С нетерпением жду начала продаж!!!! Журнал выпускается для огромного количества стран - для женщин с полярно разными вкусами! И при этом он вмещает в себя следование трендам, учитывает потребности разных сфер жизни, возрастов, культур, даже цветотипов и т.д, т.д, т.д.!!!!!!! Так что любые грубости в его адрес - от заблуждающихся.., вот и всё!!!

А мені номер сподобався, мабуть це буде перший який за цій рік придбаю, хоча зібрала вже таку колекцію, що можна підібрати аналогічний крій і в іньших випусках, нехай буде))) Справжні літні моделі, легкі і невимушені, на спекотну пору саме те.

Хіт продажу

№ викрійки 149
0грн