0
Акція 1+1=3

Ефект креш!

"Крінкл", "жатка" , а іншими словами полотна з ефектом креш зустрічаються дуже часто у сучасних магазинах. Це полотна з ефектом пом’ятості.  Сьогодні ми поговоримо саме про них і розвіємо міф про те, що одяг з ефектом креш має неохайний вигляд.

 

Особливості полотна

Вона особлива тим, що по всьому периметру полотна поцяткована зморшками, складками, заломами - їх роблять на виробництві за допомогою преса. В основі тканин-креш часто лежать тонкі полотна, причому не тільки натуральні. На синтетичних волокнах заломи і зморшки тримаються дуже довго і не розпрямляються після прання і прасування.  

 

   

 

Такі полотна дуже часто використовують в якості основи для суконь, спідниць. Жатий матеріал у виробах лише злегка торкається шкіри. Пронизаний повітрям, у спекотний день він дарує відчуття прохолоди і свіжості.

 

Історія появи «креш» тканин

З'явилися жаті тканини у 80-і роки ХХ століття, і з тих пір вони завоювали величезну кількість шанувальників. Полотна з ефектом «креш» дуже змінилися за свою більш ніж 30-річну історію - вони вдосконалилися, з'явилася величезна кількість фактур і забарвлень. Навіть рівний гладкий шифон може бути структурним, якщо знати, як його правильно обробляти. 

 

  

 

Хаотичне крешування перетворює звичайні гладенькі матерії в об'ємні, як трикотажне полотно креш з ефектом металік, у сукні з ефектом запаху.  Це створює відчуття складної фактури тканини, а образу додає особливої динаміки та пристрасті.

 

Переваги текстурної жатки

Чим відрізняється одна жатка від іншої, так це складом. Основа креш-тканини може бути шовковою, а може і бавовняною. У будь-якому випадку для того, щоб отримати красиву «зім’ятість», будь-яку легку тканину піддають спеціальній обробці.

 

 

Заломи йдуть, як правило, вздовж поздовжньої  нитки, проте кожен дизайнер сам вирішує, бути цим зморшкам  великими або дрібними, ледь помітними або дуже глибокими. Завдяки цьому розмаїттю «креш» настільки популярний.  Складні заломи створюють чарівну гру світлотіні, роблячи фарби тканини насиченими і загадковими, особливо якщо складки віддтіняються насиченим золотим блиском як на брюках зі скадками біля пояса.

 

 

Зручне використання

Використовувати тканину креш для шиття і повсякденного носіння дуже зручно - вона легко піддається обробці, до того ж її легко прати та не потрібно прасувати потім. Однак власницям такого одягу важливо знати, що креш вимагає особливого догляду - після прання для збереження зморшкуватих складок необхідно ще у вологому стані скрутити тканину - тоді її фактура не зміниться. Зберігати такі речі краще всього в скрученому вигляді або ж навіть зв’язаними у вузол.

 

Креш-тканини лестять своїм господиням, вони тонко підкреслюють фігуру. При цьому м'яко драпіруються у складки і приховують недоліки.

 

   

 

Правила догляду за такими матеріалами прості: для правння потрібно викристовувати злегка теплу воду та маленьку кількість обертів пральної машини. Одяг потрібно викручувати дбайливо, не надто туго скручуючи, інакше тканина і шви можуть просто потріскатися. Тканини з ефектом креш ніколи не прасують.  

 

Якщо ви будете виконувати ці нехитрі умови, креш-тканини будуть ще довго радувати вас своїм бездоганним зовнішнім виглядом.

 

0
Поділитись:

Зачекайте будь-ласка