У продажу є багато видів тканин із пайєтками, правила пошиття та догляду за якими значно різняться. Пайєтки можуть бути пришиті до тканини, наклеєні на тканину або втиснуті в неї. Як основу також використовують різні матеріали, наприклад тонку органзу, шифон або трикотажні полотна. Незважаючи на це, є загальні правила роботи з усіма видами тканин із пайєтками.

 

 

Деталі крою зметують тільки тонкими нитками для шиття та тонкими голками. В жодному разі не використовуйте грубі нитки для зметування! У швейну машину потрібно вставити тонку голку № 70 із бездоганним вістрям.

Усі пошкоджені у процесі шиття пайєтки замінюють іншими, пришиваючи їх тими самими нитками для шиття, якими пришиті інші пайєтки, або прозорими перлоновими нитками.

 

Особлива обережність потрібна при прасуванні: пайєтки можуть розплавитися або змінити колір! Прасують тканини із пайєтками з виворітного боку через сухий пропрасовувач помірно нагрітою праскою (терморегулятор стоїть у позиції «штучний шовк», пункт 1), заздалегідь обов'язково спробувавши на непотрібному клаптику.

Подобається  1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Срд, 09/11/2016 - 10:51
автор: Ірина

Дякую за корисні рекомендації!

Цей блок не удаляти.

 
 

Жакет типу блейзер з накладними кишенями

Приталений жакет типу блейзер з візерунком «в ялиночку» і накладними кишенями завжди і скрізь...

27.95грн.

Брюки завужені до низу

Завужені брюки виконані з еластичної тканини, тому комфорт вам гарантований! Завдяки застроченим,...

27.95грн.