Баварські оборки: як це робиться

Національний одяг жителів альпійського регіону прикрашає безліч декоративних елементів в баварському стилі, виконаних з галунів, атласних і оксамитових стрічок або зроблених самостійно з подвійних стрічок і пришитих вручну.

 

Щоб виготовити баварську оборку самостійно, вам знадобиться смуга тканини шириною, рівній подвійній ширині оборки плюс припуск на шов. Довжина смуги залежить від виду оборки. Смугу тканини складіть уздовж навпіл лицьовим боком всередину і зшийте поздовжні зрізи на ширину припуску на шов. Смугу виверніть і припрасуйте так, щоб шов лежав посередині.

 

Оборки у вигляді сердечок

Для виконання «сердечок» вам знадобиться подвійна стрічка в 1,5 рази довша за готову оборку.

 

 

Поставте на задньому боці стрічки мітки-крапки поперемінно - то по краях, то в центрі стрічки. Відстань між крапками = половина ширини стрічки. Спочатку виконайте маленький стібок шва «назад голку» в крапці посередині стрічки, потім вколіть голку в дві крапки, що лежать на протилежних краях стрічки, і туго стягніть нитку. Всі три крапки зшийте декількома стібками шва «назад голку». В наступній крапці по лінії середини стрічки знову зробіть маленький стібок шва «назад голку», але тепер нитку не натягуйте. Вколіть голку в дві крапки, що лежать на протилежних краях стрічки - і т. д.

 

 

Зигзагоподібна оборка

Для такої оборки вам знадобиться м'яка стрічка, галун або стрічка, зшита з викроєної за косою смуги тканини. Довжина стрічки для оборки в три рази більше довжини оборки в готовому вигляді. По стрічці прокладіть подвійною ниткою маленькими стібками шва «вперед голку» зигзаги, що йдуть від одного краю до іншого. Стрічку стягніть на нитку, зборки розподіліть рівномірно. 

 

 

Оборки у вигляді трояндочок

Друга назва такої оборки - жаб'ячі ротики. Її виконують тільки з двохлицьової або подвійної стрічки.

 

                                                            Сукня 131 Burda 10/2016

 

Довжина стрічки для оборки в три рази більше довжини оборки в готовому вигляді. На стрічці закладіть бантові складки. Глибина складки = подвійній ширині стрічки. Складки застрочіть по лінії середини стрічки. Складки, що лежать зверху, зшийте декількома стібками по лінії середини.

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Жилет із в'язаного полотна

З коротким жилетом із готового в'язаного полотна у комплекта виходить вельми спортивний вигляд. ...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Пуловер короткий з запахом і зав'язками

Вашу домашню колекцію поповнить пуловер із запахом, що зав'язується навколо талії, і довгі...

39.90 грн.

Жакет короткий з рукавами реглан

Широкі рукави з одворотами за подобою кімоно і європейський крій реглан, прорізні кишені з...

39.90 грн.