Лежать ідеально! Як розмічати і прасувати складки при шитті

Складки - один із найважливіших елементів дизайну одягу. Вони надають моделі яскраво вираженої індивідуальності. М'яко закладені, запрасовані, плісировані - складки теж мають свої особливості.

 

Спідниця-брюки 108 Burda 7/2018

 

Розмітка складок на тканині

На викрійках Burda складки зображені так, який вигляд вони матимуть з лицьового боку. Це означає, що складки закладаються у напрямі міток-стрілок з лицьового боку тканини. Лінія біля початку стрілки - це згин складки, лінія біля кінця стрілки - лінія суміщення складки, а відстань між цими лініями становить глибину складки.

 

Стильний та простий дизайн: шиємо спідницю в складку

 

Лінії складок переведіть з викрійки на виворітний бік тканини за допомогою копіювального коліщатка і копіювального паперу. Щоб лінії розмітки було видно також із лицьового боку тканини, прокладіть по них зметувальні стібки.

 


Екстра-порада: для розмітки ліній згину і суміщення складок використовуйте нитки різних кольорів - тоді ви не переплутаєте ці лінії.


 

Прасування складок

Щоб точно і акуратно запрасувати складку, її слід заметати з виворітного боку. Для цього тканину складіть лицьовим боком усередину, сумістивши згин складки з лінією суміщення складки, і зметайте по суміщених лініях від верху до низу. Якщо частина складки має бути застрочена, виконайте шов зверху до поперечної лінії (мітка-стрілка на рис.).

 

 

На початку і в кінці шва виконайте по закріпці.

 

Дуже просто! Спідниця в складку для дівчинки - МК

 

Складку закладіть у напрямі стрілки і запрасуйте її з лицьового боку через пропрасовувач. Якщо лінії складки прямі, складку можна не заметувати. Тканину покладіть на прасувальну поверхню лицьовим боком вгору і закладіть складку в напрямі стрілки, згин складки вгорі і внизу приколіть до лінії суміщення складки. Запрасуйте складку через пропрасовувач.

 

Спідниця в кругову складку

 

Важливо: якщо на спідниці є окремі складки або група складок, то підгин низу виконується після запрасування складок, а якщо це кругові складки, то низ спідниці обробляється до запрасування складок.

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Жакет довгий без коміра

Пояс, що зав'язується, у моделі світло-коричневого відтінку не тільки дозволяє регулювати ширину...

49.95грн.

Зараз переглядають

Комбінезон трикотажний з шальварами

В просторому комбінезоні із шальварами у вас вийде будь-яка асана! Верхня частина шиється разом з...

33.50грн.

Топ-футболка з куліскою на талії

Простий трикотажний топ із заниженою талією і призбореними короткими рукавами. Завдяки кулісці...

62.95грн.