Осина талія. Як пошити пояс

Пояси можна назвати негласними зірками серед аксесуарів. Вони задають вбранням  певного тону - зухвалого, грайливого, невимушеного або благородного. Для будь-якої модниці вибір пояса аж ніяк не мука, а справжнє задоволення! Пояс може зробити акцент на талії, навіть якщо сама річ буде просторого крою, як ця блузка у східному стилі.

 

 

Для цього пояса, що зав'язується, потрібна прямокутна смуга тканини довжиною, рівній обхвату талії плюс не менше 40 см для зав'язування. В інструкціях до викрійок BURDA довжина і ширина пояса наводяться в розділі «Розкрій». Наприклад: пояс, що зав'язується, довжиною 120 см і шириною 8 см, в готовому вигляді 4 см. До цих даних потрібно додати ще припуски на шви. Пояс, що зав'язується, ніколи не зміцнюють прокладкою. Смугу тканини складіть вздовж навпіл лицьовим боком всередину. Зшийте короткі і поздовжні зрізи, залишивши в шві посередині відкритою невелику ділянку для вивертання. Припуски шва зріжте близько до строчок, на куточках зріжте навскоси.

 

 

Пояс виверніть за допомогою кухарської ложки з довгою ручкою. Куточки на кінцях пояса можна видавлювати назовні за допомогою ножиць.

 

 

Візьміть шпильку і виправте куточки з лицьового боку.

Пояс припрасуйте, при цьому стежте, щоб шви лежали точно вздовж країв пояса. Пояс відстрочіть по контуру в край, відкриту ділянку в шві застрочіть. Або, якщо ви не будете відстрочувати пояс, відкриту ділянку у шві зашийте вручну. Якщо кінці пояса мають заокруглену або загострену форму, то спочатку зшийте поздовжні зрізи пояса лицьовим боком до лицьового боку, залишивши відкритою невелику ділянку для вивертання в шві посередині. Припуски шва розпрасуйте. Пояс складіть так, щоб шов лежав точно по лінії середини  пояса. Зшийте короткі зрізи пояса, надавши їм бажаної форми - заокругленої або загостреної.

 


Як зробити обидва кінці пояса однаковими? Для цього вирежіте з картону шаблон бажаної форми. Приколіть його до кінця пояса і прокладіть строчку вздовж краю шаблону.


 

Припуски швів зріжте близько до строчок, на куточках зріжте навскоси, на ділянках заокруглень зробіть надсічки.

 

 

Пояс виверніть, як описано вище. Припрасуйте, при цьому стежте, щоб шов лежав точно по лінії середини поясу. Відкриту ділянку у шві зашийте.

0
Поділитись:

Хіт продажу

Блуза довга сорочкового крою

Із водолазкою або соло, з бантом або розстебнута: ця довга блуза із защипами на рукавах –...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня із V-подібним вирізом

Трикотажна сукня з глибоким V-подібним вирізом горловини, ефектом запаху та розрізом спереду...

49.9 грн.

Півпальто двобортне розкльошеного крою

Маленьке чорне двобортне пальто на кожен день - трохи розкльошене, з рельєфними швами, що ...

49.9 грн.