Парадокс оборок

Може бути, і є у всіх цих рюшах, оборках і воланах щось від бурлеску і декадентства, але одне абсолютно ясно: вони притягують погляд немов магніт і пасують до будь-якої  фігури і будь-якого фасону. Головне - не перестаратися з їх кількістю!

 

Таку оборку пришивають до нижнього зрізу або, якщо він чисто вшивається (наприклад, зріз горловини або коміра), пришивають між деталями. Нижній зріз оборки підверніть і настрочіть в край або виконайте підгин «руликом». Верхній зріз оборки призборьте. Для цього прокладіть дві строчки великими стібками, щоб вільна нитка верхньої строчки була точно над вільною ниткою нижньої строчки. Сладки на оборці розподіляйте рівномірно, відміряючи по 4-8 відрізків однакової довжини і ставте мітки.

 

 

Зріз, до якого буде пришита оборка, також розділіть на відповідне число рівних відрізків і поставте мітки. Верхній зріз оборки приколіть до зрізу лицьовим боком до лицьового, сумістивши мітки відрізків. Міцно утримуйте нижні нитки строчок і стягніть на них оборку до бажаної довжини. Складки розподіліть рівномірно.

 

 

На ділянках заокруглень і на куточках оборки потрібно стягувати сильніше, щоб її зовнішній край був досить широким.

 

До нижнього зрізу спідниці або рукава оборку пришивають між лініями призборення.

 

Книга Burda.Практика шиття
Важливо

Припуски шва візьміть разом і обметайте, запрасуйте на спідницю або на рукав і настрочіть з лицьового боку. Якщо оборка пришивається між деталями, приметайте її між лініями призборення.  

Наприклад, сукня довга з вирізом кармен створює дещо інфантильний легкий образ. А виконання оборки по нижньому краю на цій чорній сукні приталеного сулету додає вишуканого вигляду класичному образу.

 

2
Поділитись:
+ коментувати

2 Коментарі

 Дякую за статтю! Було цікаво дізнатись про куточки та заокруглення.

:)

Хіт продажу

Сукня асиметричного крою

Таку красу неможливо не помітити! Легке плаття з пишною спідницею асиметричного крою і  ...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня вечірня силуету «русалка»

Вечірня атласна сукня із верхніми шифоновими сукнями і поясом. ...

54.9 грн.

Брюки укорочені з еластичного габардину

Звужені донизу брюки завдовжки 3/4 на широкому поясі з глибокими бантовими складками ефектно...

49.9 грн.