0

Каталог Burda 1/2019

Каталог Burda 1/2019

У випуску:

Каталог викрійок Burda весна-літо 2019.

Яскраві і різноманітні моделі для дітей, чоловіків і жінок представлені в широкому розмірному ряді. Міні-колекції "Весільна мода" і "Мода для вагітних".

 

Купуючи викрійку з каталогу, ви отримуєте ілюстровані інструкції з пошиття і викрійки відразу всіх її варіантів: A, B (C, D).

 

 

Викрійки у випуску
Колекція: Основна колекція
Колекція: Мода plus
Колекція: Весільна мода
Колекція: Мода для вагітних
Колекція: Мода для чоловіків
Колекція: Діти
+ коментувати

20 Коментарів

Специально зарегистрировалась,чтобы на писать. Модели одежды не модные, повторяются. Хочется шить одежду и выглядеть как модели последних мировых коллекций моды. Одним словом журнал создают для колхозников.

Добрий день, Світлано. Завжди дуже цікаво дізнатися думки наших користувачів. Проте буду вдячна за коректне їх висловлювання, без образ щодо будь-яких верств населення. Усі гідні поваги і модного одягу, звичайно)

Светлана, если вы хотите выглядеть как модель - проявите креатив и творческий подход используя выкройки Burda как основу. Так делают многие женщины и девушки, которые хотят выглядеть модно и стильно. А Burda - это неизменная классика.

Не все умеют думать креативно, создавать. В основном это 10% женщин умеют.

А чим вам колгоспники недогодили? Ви мабуть просто небачили сучасних аграріїв)))) І досить зручно писати такі коментарі не показавши ні фото, ні своїх робіт. Тому важко зрозуміти наскільки ваша думка авторитетна, і на скільки ваш стиль близький до подіумів :))))

Каталог викликав таку жваву дискусію. Я погоджуюся з коментарем Ольги - Burda завжди дає базові моделі, які підтримують модні тренди в дещо адаптованому варіанті для більш широкого кола любителів шиття. Думаю, гостромодного звучання можна додати акцентами у вигляді вдало дібраної тканини, кольору, додаткових деталей.

Якщо якась модель з подіумів дуже надихає, цілком можливо відтворити її, взявши за основу схожі викрійки, які пропонує Burda.
Для мене яскравий приклад і підтвердження того, що Burda крокує в ногу з сучасною модою,  - галерея нашої майстрині з Одеси Надії

https://burdastyle.ua/forum/rozhevyy-bluzon

Абсолютна більшість її проектів створені саме за викрійками Burda і найчастіше без змін.

Добрый вечер)
Правильно ли я понимаю, что это только электронный каталог?
 

Добрий день, Анастасіє. Так, ці викрійки розповсюджуються лише в електронному варіанті. Зверніть увагу, що, замовляючи модель під відповідним номером, наприклад, 6314 A, разом з нею ви також отримуєте ілюстровані інструкції і викрійки до моделей 6314 B і C.

Дуже сподобався каталог! Тріку моделей, вже для себе обрала ;)

Ціна викрійки більша за ціну журналу! І це лише один варіант викрійки - за кожний додатковий комірець потрібно викласти ще гроші. Якби це хоча б кілька моделей по одній викрійці. Плюс надрукувати і склеїти.

Дуже не вигідно економічно виходить. 

Добрий день. Ні, навпаки, купуючи викрійку з якимось конкретним номером, ви отримуєте інструкції і викрійки відразу до усіх варіантів цієї моделі - А, В (С, D - якщо вони є саме в цій моделі).

В описі каталогу (вгорі біля обкладинки) спеціально зазначено:
"Купуючи викрійку з каталогу, ви отримуєте ілюстровані інструкції з пошиття і викрійки відразу всіх її варіантів: A, B (C, D)."

 

Також зверніть увагу, що інструкції з пошиття до усіх викрійок електронного каталогу містять покроковий ілюстрований курс з пошиття.

 

В паперовому варіанті у вигляді журналу ці викрійки не видаються. Вони доступні лише в електронному варіанті.

:)

Я була збентежена першим коментарем. Якщо бажаєте кращого - шукайте потрібне саме Вам в інтернеті (пошук величезний), та не варто принижувати шанувальниць сайту Burda. Ваш коментар далекий від чемності. 
...
Мені було цікаво передивлятися нові моделі. Багато базових та потрібних речей, що складають основу гардеробу. Так, мені сподобались декілька варіантів, я вдячна за нові можливості.

Дуже багато цікавих речей ,якісні базові викрійкі .які багатьом сподобаються.Так .і я теж не розумію .навіщо писати образливі коментарі .замість того ,щоб шукати те .що потрібнона інших сайтах? 

Ура!!у нас теперь тоже есть каталог:) спасибо большое за каталог!!!

Отличные базовые выкройки. На их основе можно смоделировать любую подиумную модель, если есть такое желание. "Бурда" - журнал для ЛЮБИТЕЛЕЙ шитья, в первую очередь. 

 Специально зарегистрировалась чтобы ответить. Модели одежды представленые в журнале DURDA всегда соответствоволи мировым трендам МОДЫ. Благодаря точным выкрайкам сложные  модели адаптированы под непрофессианальных порних.Чтобы любая женщина или девушка имея дома  швейную машинку могла пошить носибельную и модную одежду. Вы просто не представляете сколько мной моей мамой и сестрой было пошито красивых вещей. 

 

Доброго дня, цей випуск тільки в електронному вигляді,чи можливо купити журнал?

 

Добрий день, Світлано.

Викрійки з каталогів пропонуються лише в електронному варіанті, окремим друкованим журналом вони не видаються.

Зверніть увагу, що купуючи викрійку з конкретним номером, ви отримуєте інструкції з пошиття і викрійки відразу до всіх її існуючих варіантів (A, B, у деяких ще C, D).

В каком то смысле Света права, модели из номера в номер повторяются. И не все умеют воспользовавшись базовой выкройкой сотворить шедевр. Те кто умеют это делать, им журналы не нужны. Я обожаю этот журнал, но уже несколько лет его не покупаю, каждый номер как день сурка,одна новая вещь, а остальное все из прошлых номеров. Замкнутый круг. Предпологала что журнал создают для тех кто шьёт не профессионально, для себя. Поэтому создателям пора бы задуматся о действительно интересных моделях одежды для тех кто шьёт не профессионально.

Хіт продажу