Підгин низу. Обробка кутів

Обробка кутів на підгині

 

Існують три варіанти виконання кута шліци або розрізу і зрізу застібки.

 

ОБРОБКА КУТІВ ВРУЧНУ. Спочатку виконати підгин низу, потім припуски або обшивку шліци, розрізу чи зрізу застібки заметати на виворітний бік, припрасувати і пришити на підгин низу.

Якщо у вас виріб із дуже товстої тканини, заздалегідь зріжте припуски на підгин низу до ширини 1 см.

 

ЧИСТО ОБРОБИТИ КУТ. Спочатку треба намітити довжину виробу. Припуски на підгин низу і підборта або обшивки шліци чи зрізу застібки обметати. Обшивку (підборт) і припуск на підгин низу відвернути на лицьовий бік і пришити вздовж наміченої лінії нижнього краю. Припуски зрізати до ширини 1 см.

Вивернувши на виворітний бік, припуски шліци/застібки, підборт і нижній край заметати. Краї припрасувати, потім підшити нижній край. Обшивку або підборт пришити до підгину низу.

 

КУТ «КОНВЕРТОМ» – це найкрасивіший, але і найбільш трудомісткий спосіб обробки кутів. Він виконується так: лінії підгину низу і краю розрізу треба намітити зметувальними нитками. Припуск на підгин підвернути на виворітний бік і його край відмітити крейдою на припуску або обшивці розрізу.

Відвернути. Припуск шліци/обшивки відвернути на виворітний бік і край відмітити крейдою на припуску на підгин низу. Дві намічені точки з'єднати лінією, що проходить через кут, утворений лініями намітки.

Потім тканину треба скласти лицьовим боком усередину, суміщаючи відрізки крейдяної лінії. Зшити припуски по крейдяній лінії і зрізати вздовж строчки до ширини 0,5 см , на куточку зрізати навскоси.

Припуски розпрасувати. Вивернути припуски підгину низу і шліци на виворітний бік, припрасувати, пришити потайними стібками або на машині.

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Зараз переглядають

Спідниця-олівець з м’якими складками

Спідницю-олівець відрізняють м'які складки, що розходяться віялом, біля односторонньої планки...

35грн.

Сукня-футляр атласна з короткими рукавами реглан

Коктейльна сукня-футляр з округленими рельєфними швами. ...

40грн.