0

Підгин низу: три способи обробки кутів

Існують три варіанти виконання кута шліци або розрізу і зрізу застібки на підгині виробу.

 

Спідниця Burda 9/2023#118 A

 

1. Обробка кутів вручну

Спочатку виконати підгин низу, потім припуски або обшивку шліци, розрізу чи зрізу застібки заметати на виворітний бік, припрасувати і пришити до підгину низу.

Якщо у вас виріб із дуже товстої тканини, заздалегідь зріжте припуски на підгин низу до ширини 1 см.

 

Спідниця-олівець: 25 способів представити фігуру якнайкраще

 

2. Чисто пошити кут

Спочатку потрібно намітити довжину виробу. Припуски на підгин низу і підборта або обшивки шліци чи зрізу застібки обметати. Обшивку (підборт) і припуск на підгин низу відвернути на лицьовий бік і пришити вздовж наміченої лінії нижнього краю. Припуски зрізати до ширини 1 см.

 

7 способів обробки низу виробу

Припуски шліци/застібки, підборт і нижній край заметати на виворітний бік. Краї припрасувати, потім підшити нижній край. Обшивку або підборт пришити до підгину низу.

 

3. Кут конвертом

Це найкрасивіший, але і найбільш трудомісткий спосіб обробки кутів. Він виконується так: лінії підгину низу і краю розрізу потрібно намітити зметувальними стібками. Припуск на підгин відвернути на виворітний бік і його край позначити крейдою на припуску або обшивці розрізу.

 

Складка Діора і "мушка" на спідниці - як це робиться

Припуск відвернути. Припуск шліци/обшивку відвернути на виворітний бік і край позначити крейдою на припуску на підгин низу. Дві намічені точки з'єднати лінією, що проходить через кут, утворений лініями наметування.

 

 

Потім тканину потрібно скласти лицьовим боком усередину, суміщаючи відрізки крейдяної лінії. Зшити припуски по крейдяній лінії і зрізати вздовж строчки до ширини 0,5 см, на куті зрізати навскоси.

Припуски розпрасувати. Вивернути припуски підгину низу і шліци на виворітний бік, припрасувати, пришити потайними стібками або на машині.

0
Поділитись:

Хіт продажу