0

Технологія пошиття чоловічих брюк

Чоловічі брюки шиють в основному так само, як і жіночі, за винятком застібки. І відмінність не лише в тому, що чоловічі брюки застібаються зліва направо: розкрій і обробка чоловічих моделей теж дещо відрізняються.

 

Брюки 129 Burda 6/2018

 

Чоловічі брюки шиють завжди з відкоском, лівий край розрізу обшивається обшивкою. Для цього передні половинки брюк уздовж країв розрізу викроюються із припусками на шви шириною 1,5-2 см.

 

Алгоритм правильного шиття брюк

 

Для відкоска передбачена окрема викрійка. Ця деталь викроюється три рази: дві деталі безпосередньо для самого відкоска і одна деталь для обшивки лівого краю розрізу. Із товстих тканин сам відкосок викроюється один раз і два рази - з підкладкової тканини (= нижній бік відкоска і обшивка).

 

Застібка на блискавку на чоловічих брюках

Обметайте внутрішній зріз обшивки. Приколіть обшивку до лівого краю розрізу лицьовим боком до лицьового боку і пришийте зверху до мітки розрізу. В кінці і на початку шва виконайте по закріпці.

 

 

Припуски шва зріжте зверху, не доходячи бл. 1 см до кінця шва. Нижній кінець обшивки відверніть вгору біля останнього стібка і приколіть.

 

 

Вставте одну половинку брюк в іншу лицьовим боком до лицьового боку.

 

 

Зметайте припуски на передній середній шов від мітки розрізу до крокового шва. Зшийте. В кінці і на початку шва виконайте по закріпці.

 

 

Обшивку лівого краю розрізу заметайте на виворітний бік. Уздовж правого краю розрізу заметайте припуск на виворітний бік на відстані 0,75 см від розміченої лінії середини переду. При цьому припуск надсічіть, не доходячи бл. 0,5 см до останнього стібка середнього шва (див. стрілка на рис.). Краї припрасуйте.

 

 

Правий край розрізу приметайте до тасьми застібки-блискавки впритул до зубчиків і настрочіть у край, використовуючи однобічну лапку швацької машини для пришивання кантів і застібок-блискавок.

 

Сколіть розріз, сумістивши лінії середини переду. З виворітного боку приколіть другу тасьму застібки-блискавки до обшивки правого краю розрізу, при цьому не прихоплюючи брюки. Пришийте.

 

З лицьового боку брюк вистрочіть лівий край розрізу уздовж розміченої лінії строчки, закінчіть строчку на початку округлення і пришийте обшивку.

 

 

Деталі відкоска складіть лицьовими боками і зшийте зовнішні зрізи. Припуски шва зріжте близько до строчки, на ділянці округлення надсічіть.

 

Виверніть відкосок. Краї виметайте, припрасуйте. Візьміть разом відкриті зрізи і обметайте. Приколіть відкосок під правий край розрізу так, щоб обметаний зигзагоподібною строчкою край лежав поверх тасьми застібки-блискавки.

 

З виворітного боку до відкоска пришийте припуск правого краю розрізу впритул до шва пришивання застібки-блискавки. Найзручніше це зробити за допомогою однобічної лапки швацької машини для пришивання кантів і застібок-блискавок.

 

 

Ще раз сколіть розріз, сумістивши лінії середини переду. Вистрочіть до кінця лівий край розрізу, прихоплюючи відкосок. Нитки виведіть на виворітний бік і зв'яжіть.

 

Як пришити до брюк підкладку

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

№ викрійки 9432 CE
64.9