0

Обметуємо петлі на лакованій тканині

Цього місяця ми презентуємо  ще один важливий лайфхак, що знадобиться при роботі з оригінальними матеріалами, для прикладу при шитті цих кюлотів.  Сьогодні ми приділимо увагу лакованій штучній шкірі. Будемо вчитись обметувати петлі. 

Вам знадобиться:

клейова прокладка, штучна шкіра, кравецька лінійка, розпорювач, ручка, нитки для шиття, ґудзик, кравецькі булавки, ножиці.


КРОК 1

Перед обметуванням петлі нам ще потрібно дублювати прокладкою основну тканину, в даному випадку штучну шкіру. Це рекомендується робити обов’язково при обметуванні петель. Коли кладете клейову прокладку на тканину, зверніть увагу на те, щоб більш шорсткий клейовий бік прокладки лежав з виворітного боку тканини. Інакше вона просто приклеїться до праски.


КРОК 2

Отже, ми припрасували клейову прокладку з виворітного боку штучної шкіри. І так як це у нас пробна деталь, ми просто уявляємо, що це – край борта, а ця прокладена намітка – лінія середини переду. Перед тим як розмітити петлю, потрібно виміряти діаметр ґудзика. Ось ґудзик, його діаметр 2,5 см. Петля завжди повинна бути більшою на 0,5 см за ґудзик. Отже, наша петля має бути 3 см довжиною. Потім прикладаємо лінійку до лінії середини переду. Петля повинна виступати за лінію середини переду на 0,3 см у напрямі краю борта. Розмічаємо петлю. І йдемо до швейної машини.


КРОК 3

Далі нам потрібно встановити у швейну машину лапку для обметування петель. Лапки для обметування петель в швейних машинах різних виробників будуть відрізнятися. Більш точну інформацію можна знайти в інструкції до вашої швейної машини.


КРОК 4

Тут у мене така лапка, в яку з заднього боку ще вставляється ґудзик, тоді швейна машина автоматично визначає довжину петлі для цього ґудзика. Далі я встановлюю лапку в машину. Тепер виставляю режим машини на обметування петлі. Моя швейна машина виконує різні види петель. Я обираю петлю № 27 – петлю з вічком. Ось тут у нас розмічена лінія переднього кінця петлі, яка лежить на 0,3 см від лінії середини переду. Це початкова точка для нашої петлі. Отже, тепер я опускаю лапку. В цій машині є ще додатковий обмежувач, який опускається вниз. Тепер просто натискаємо на педаль і петля обметується автоматично.


КРОК 5

Після швейної машини петля буде ще закрита і її треба прорізати. Тут у нас є один прийом. Ми беремо булавку і заколюємо її з одного кінця петлі. Це буде наш обмежувач, коли ми будемо прорізати петлю розпорювачем. Ми вводимо розпорювач з іншого боку петлі і прорізуємо її. А тут ми наштовхуємось на наш обмежувач, який не дає можливості різати далі. І готово.


1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Корисний матеріал. Робота зі шкірою потребує уваги і особливих знань.

Хіт продажу