0

Як пришити роз'ємну застібку-блискавку

Роз'ємна застібка-блискавка зручна у блузонах, куртках, міні-сукнях тощо. Майже незамінний цей вид застібки у виробах вузького крою по фігурі, наприклад, спортивних речах, пошитих з еластичних тканин. Декілька ілюстрованих порад від Burda навчать вас робити це правильно і без проблем.

 

Топ 124 Burda 6/2013

 

Роз'ємну застібку-блискавку можна пришити приховано або відкрито.

 

Застібка-блискавка, пришита з виворітного боку: це найпростіший спосіб пришивання застібки-блискавки. Тасьму видно з виворітного боку виробу. Оброблений борт приметайте до тасьми застібки-блискавки впритул до зубчиків і пришийте в край. За бажанням поруч з першою строчкою можна прокласти додаткову. Якщо роз'ємна застібка-блискавка має бути пришита приховано, приметайте і пришийте борт до застібки-блискавки так, щоб зубчики не було видно.

 

Застібка-блискавка, пришита між деталями виробу: якщо тасьму застібки-блискавки не має бути видно з виворітного боку, то застібку-блискавку прихоплюють між підбортом і основною тканиною.

 

Застібка-блискавка, пришита відкрито: тасьми застібки-блискавки приколіть до бортів лицьовим боком до лицьового боку так, щоб зубчики лежали поруч із розміченою лінією шва. Верхні кінці тасьм підверніть навскоси. Борти пришийте до тасьм застібки-блискавки з виворітного боку.

 

 

Підборти покладіть поверх тасьм застібки-блискавки лицьовим боком до лицьового боку, приколіть до припуску на шви і підгин низу. З виворітного боку виробу прокладіть єдину строчку уздовж кожного борта точно в шов пришивання застібки-блискавки і далі уздовж лінії низу.

 

 

Підборти виверніть на виворітний бік. Краї приметайте, припрасуйте. За бажанням краї бортів можна вистрочити в край або на ледь більшу ширину.

 

 

Застібка-блискавка, пришита приховано: на основній тканині і підбортах припуски на підгин низу і припуски вздовж бортів заметайте на виворітний бік і припрасуйте. Тасьми застібки-блискавки приметайте під краї бортів так, щоб зубчики не було видно. Підборти покладіть поверх тасьми застібки-блискавки виворітним боком до виворітного боку, приметайте так, щоб зубчики не було видно. Потім з лицьового боку вистрочіть борти на ширину 0,75 см, прихопивши тасьми застібки-блискавки і підборти.

 

0
Поділитись:

Хіт продажу