0
Акція 1+1=3

Шовкові троянди власноруч

Красиву тканину перетворити у найпрекраснішу квітку світу можна легко і швидко. Ці троянди всюди будуть доречні - і на обручі для волосся, і у вигляді брошки на сукні і навіть на поясі.

Вам знадобиться:

Для однієї квітки: - одна смуга тканини шириною 8 см, довжиною 70 см (міні-троянда) або шириною 12 см, довжиною 90-100 см (велика троянда) - нитки для шиття - ножиці - сантиметрова стрічка - голка


КРОК 1

Смугу тканини складіть уздовж навпіл. На одному кінці згин загніть у бік зрізів і, починаючи від короткої сторони, звертайте смугу як рулончик. Закріплюйте ручними стібками.


КРОК 2

Смугу при згортанні постійно перекручуйте, тобто загинайте назад. Таким чином, згин знаходиться то вгорі, то знизу квітки. Знизу квітки точково робіть фіксуючі стібки.


КРОК 3

Коли смуга буде повністю згорнута в квітку, її кінець зафіксуйте знизу квітки. Тепер трояндочки можна пришити до обруча.


Як зробити брошку-троянду

Для брошки виріжте коло-основу з фетру, приклейте до нього основу квітки з одного боку, а з іншого боку приклейте застібку для брошок.


Прикрашаємо трояндами пояс

В якості прикраси квіти можна просто пришити до переду сукні або пуловера, пілочки блузки або на тканинний пояс-кушак. Фото: Блазіус Ерлінгер (1), Ян Шмідель


0
Поділитись:

Зачекайте будь-ласка