Як виконати накладну кишеню на підкладці

Накладні кишені на підкладці підходять для моделей із товстих тканин, а також для будь-яких моделей, які мають підкладку. Найчастіше такі кишені зустрічаються на пальтах або жакетах, також вони можуть прикрашати спідниці.

 

Пальто 115 Burda 12/2016

 

Так шиється кишеня на підкладці

Деталь кишені з основної тканини викроюється разом із обшивкою уздовж входу в кишеню, деталь кишені з підкладкової тканини - за вирахуванням ширини обшивки. Для цього на паперовій викрійці відверніть обшивку на виворітний бік, розмітьте край обшивки (це лінія підкладки) і розріжте викрійку по цій лінії.

 

Як швидко зробити кишеню

 

Деталі кишені з основної і підкладкової тканини викроїть із припусками на шви по всіх зрізах. Деталь із підкладкової тканини пришийте до обшивки кишені лицьовим боком до лицьового боку, залишивши у шві посередині відкритою невелику ділянку для вивертання.

 

Кишеня з клапаном: інструкція з шиття

 

Припуски шва запрасуйте на підкладку. Обшивку відверніть на лицьовий бік по лінії згину. Бокові зрізи обшивки і потім усю підкладку приколіть до кишені. Зрізи зшийте. Припуски шва зріжте близько до строчки, на кутах зріжте навскіс, на ділянках округлення надсічіть близько до строчки.

 

Як пошити кишеню-портфель

 

Кишеню виверніть, краї виметайте, при цьому шов має лежати на боці підкладки близько до краю кишені. Припрасуйте. Відкриту ділянку у шві зашийте. Потім пришийте кишеню, як просту накладну.

 

Як пришити кишеню

Готову кишеню приколіть до виробу, приметайте і потім пришийте вручну потайними стібками або на машині. Щоб верхні кути кишені не відривалися, їх слід додатково міцно пришити вручну або вистрочити у вигляді трикутників.

 

Пальто без рукавів. 15 способів створити модну річ

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Жакет длинный без воротника

Завязывающийся пояс у модели светло-коричневого оттенка не только позволяет регулировать ширину в...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня з коміром-хомутом

Приталена сукня з рельєфними швами і кишенями. ...

44.90 грн.

Спідниця пишного крою з боковими розрізами

Принт цієї повітряної спідниці ніби доносить шум морських хвиль. Глибокі розрізи з боків і...

39.90 грн.