Як виконати єдину обшивку для горловини і пройм

Коли модель без рукавів має вузькі плечі, то обшивки горловини і пройм об'єднуються в одну деталь.

 

  • Оскільки після зшивання всіх кругових зрізів обшивку можна вивернути, плечові шви повинні поки залишатися відкритими. Їх зшивають пізніше. Для цього обметайте нижні зрізи обшивок. Складіть обшивки з відповідними зрізами горловини і пройм лицьовим боком до лицьового боку. Сколіть зрізи горловини і пройм, сумістивши лінії швів. Зшийте, при цьому починайте/закінчуйте шов, відповідно, на 3 см нижче розміченої лінії плеча. На початку і наприкінці шва виконайте по закріпці. 

 

 

  • Зріжте припуски швів близько до строчки. На переді відверніть обшивку на виворітний бік, для чого протягніть плечові зрізи між обшивкою і передом. Плечові зрізи переду протягніть між обшивкою і спинкою на плечові зрізи спинки. В результаті перед і спинка, а також обшивки складуться лицьовими боками. Приколіть перед до спинки уздовж розміченої лінії плеча і пришийте. Потім сколіть плечові лінії на обшивках і також зшийте. 

 

 

  • Витягніть трохи назовні перед уздовж плеча. Припуски плечових швів розпрасуйте. Найзручніше це зробити на довгій ручці кухарської ложки. 

 

 

  • Потім сколіть зрізи горловини і пройм, що залишилися відкритими, і зшийте.

 

 

 

  • Перед витягніть з плечових країв спинки, при цьому обшивка спинки вивернеться автоматично на виворітний бік. Припрасуйте краї горловини і пройм з боку обшивок. Складіть перед зі спинкою лицьовими боками і сколіть бокові зрізи виробу і обшивок. Єдиною строчкою зшийте бокові зрізи виробу і обшивок. 

 

 

 

Для того, щоб чисто обшити горловину і пройми, припуски швів розпрасуйте і обметайте. Знову відверніть обшивку на виворітний бік і пришийте до припуску швів і бокових швів. Горловину і пройми відстрочіть в край і на відстані 0,75 см.

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Блузка з баскою і сорочковим коміром

Скільки жіночої грації і шляхетності в блузці з сорочковим коміром, наскрізнию потайною застібкою...

33.50грн.

Зараз переглядають

Сорочка нічна з мереживом і глибоким вирізом

Ніжно-рожева нічна сорочка, декорована мереживною тасьмою уздовж горловини і бокових розрізів,...

33.50грн.

Трикотажна блуза з розрізами на рукавах

Пілочки трикотажної блузи запахуються і фіксуються на талії за допомогою пояса, що зав'язується....

33.50грн.