Як виконати єдину обшивку для горловини і пройм

Коли модель без рукавів має вузькі плечі, то обшивки горловини і пройм об'єднуються в одну деталь.

 

  • Оскільки після зшивання всіх кругових зрізів обшивку можна вивернути, плечові шви повинні поки залишатися відкритими. Їх зшивають пізніше. Для цього обметайте нижні зрізи обшивок. Складіть обшивки з відповідними зрізами горловини і пройм лицьовим боком до лицьового боку. Сколіть зрізи горловини і пройм, сумістивши лінії швів. Зшийте, при цьому починайте/закінчуйте шов, відповідно, на 3 см нижче розміченої лінії плеча. На початку і наприкінці шва виконайте по закріпці. 

 

 

  • Зріжте припуски швів близько до строчки. На переді відверніть обшивку на виворітний бік, для чого протягніть плечові зрізи між обшивкою і передом. Плечові зрізи переду протягніть між обшивкою і спинкою на плечові зрізи спинки. В результаті перед і спинка, а також обшивки складуться лицьовими боками. Приколіть перед до спинки уздовж розміченої лінії плеча і пришийте. Потім сколіть плечові лінії на обшивках і також зшийте. 

 

 

  • Витягніть трохи назовні перед уздовж плеча. Припуски плечових швів розпрасуйте. Найзручніше це зробити на довгій ручці кухарської ложки. 

 

 

  • Потім сколіть зрізи горловини і пройм, що залишилися відкритими, і зшийте.

 

 

 

  • Перед витягніть з плечових країв спинки, при цьому обшивка спинки вивернеться автоматично на виворітний бік. Припрасуйте краї горловини і пройм з боку обшивок. Складіть перед зі спинкою лицьовими боками і сколіть бокові зрізи виробу і обшивок. Єдиною строчкою зшийте бокові зрізи виробу і обшивок. 

 

 

 

Для того, щоб чисто обшити горловину і пройми, припуски швів розпрасуйте і обметайте. Знову відверніть обшивку на виворітний бік і пришийте до припуску швів і бокових швів. Горловину і пройми відстрочіть в край і на відстані 0,75 см.

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Довгий жакет прямого крою

Завдяки розкрою за косою довгий жакет з широкими коміром і лацканами бездоганно сидить на...

33.50грн.

Зараз переглядають

Брюки вузькі без пояса

Вузькі брюки без пояса якнайкраще підходять для експресивних натур. ...

33.50грн.

Брюки капрі розкльошеного крою

Підлітки, як правило, більш сміливі щодо стилю. Які ж яскраві ці картаті брючки: синє, біле,...

45грн.