Як виконуються бантові і зустрічні складки

Складки, безсумнівно, є одним із найважливіших елементів дизайну одягу. Вони надають моделі стильного вигляду, елегантності та індивідуальності. Існує декілька видів складок. Сукні, спідниці, блузки і навіть кишені часто виконуються з бантовими або зустрічними складками. Розберемося, чим вони відрізняються і як виконуються.

 

Бантова складка

 

Топ 101 B Burda 9/2016

 

Бантова складка складається з двох однобічних складок, згини яких спрямовані у протилежні боки.

 

 

З виворітного боку тканини глибини складок суміщаються у стик. Бантову складку можна лише м'яко закласти або заметати або ж застрочити і запрасувати.

 

 

Зустрічна складка

 

Сукня 127 A Burda 12/2014

 

Зустрічна складка складається з двох однобічних складок, згини яких спрямовані один до одного, суміщаються у стик по лінії середини глибини складки.

 

 

Якщо складка закладається без прасування, згини складки закладіть з лицьового боку тканини у напрямі стрілок і приколіть. Глибину складки приметайте до верхнього зрізу.

 

 

Якщо складка запрасовується, тканину складіть лицьовим боком усередину, сумістивши лінії згинів, і зметайте по цих лініях від верху до низу. Якщо складку необхідно застрочити, то прокладіть строчку від верху до поперечної лінії (мітка-стрілка). На початку і в кінці шва виконайте по закріпці.

 

 

Складку запрасуйте так, щоб зметані згини складки лежали точно по лінії середини глибини складки. Щоб уникнути розриву складки прокладіть по глибині кожної складки від кінця шва дугоподібну строчку. Складки приметайте до верхнього зрізу.

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Комбінезон простого крою з куліскою на талії

Гарний настрій з’явиться відразу, щойно ви почнете шити цей простий комбінезон теплого медового...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Брюки-дудочки довжиною 7/8

Наші брюки-дудочки довжиною 7/8 з вузьким поясом пошиті з еластичної тканини, тому дуже комфортні...

44.90 грн.

Блуза з приспущеними проймами

Тканина з великими квітами наділяє простору блузу з приспущеними проймами жіночним шармом, а...

39.90 грн.