0

Плетена косметичка зі стрічок

Ідеальна косметичка повинна бути легкою, місткою і, звичайно ж, красивою. Наприклад, «сплетеною» вручну з різнокольорових атласних стрічок. Таку річ приємно подарувати і отримати як презент до будь-якого свята! Ось так виходить нова косметичка.

Вам знадобиться:

Різнокольорові атласні стрічки однакової ширини, і загальною довжиною 15 м, клейовий флізелін (25х35 см), клапоть підкладкової тканини (21х31 см), коса бейка в тон підкладки довжиною 50 см, застібка-блискавка довжиною не менше 25 см, нитки в тон косої бейки. АВТОР: АНАСТАСІЯ ПШЕНЬКО Переклад: Олена Рапова


КРОК 1

Розріжте атласні стрічки на відрізки однакової довжини і переплетіть в техніці кошикового плетіння, чергуючи за кольором.


КРОК 2

Переплетені атласні стрічки розташуйте на клейовому флізеліні. Для зручності закріпіть кінці стрічок булавками. Флізелін припрасуйте до полотна зі стрічок з виворотного боку.


КРОК 3

Заготовку обріжте до розміру 21х31 см і складіть з підкладкою лицьовими боками. Між деталями по коротких сторонах почергово вкладіть тасьми застібки-блискавки (зовнішній бік тасьми до лицьового боку заготовки).


КРОК 4

Прокладіть по строчці з кожної короткої сторони, зшивши заготовку з підкладкою і закріпивши між ними тасьми застібки-блискавки. Деталі виверніть. Відстрочіть кожну тасьму на відстані бл. 5 мм від лінії пришивання.


КРОК 5

Виверніть косметичку лицьовим боком всередину. Втопіть застібку-блискавку на глибину 1 см, схопіть бокові зрізи і закріпіть їх за допомогою булавки. Виконайте бокові шви.


КРОК 6

За допомогою косої бейки виконайте окантовку припусків бокових швів. Кінець кожної бейки (поряд із застібкою-блискавкою) підверніть всередину і застрочіть.


КРОК 7

Для надання форми застрочіть нижні кутки косметички, проклавши строчки перпендикулярно боковим швам. Кутки зріжте, залишивши припуски шириною бл. 7 мм. Припуски швів окантуйте косою бейкою.


КРОК 8

Виконуючи окантовку кінці кожної бейки підверніть і застрочіть. Об’ємна косметичка готова. Залишилося тільки ввивернути її і наповнити!


0
Поділитись:

Хіт продажу