Увага на плечі: блуза "кармен" це легко!

Нічого вдягнути? Ось рішення - суперстильна блуза, яку з ілюстрованим курсом Burda ви пошиєте просто миттєво! Завдяки зборкам на гумові жилки ви можете за настроєм регулювати ширину вирізу кармен, то демонструючи гарні плечі, то приховуючи їх. 

 

Блуза 118 Burda 3/2017

 

Розмір: 34 – 44

 

Вам знадобиться: віскозна тканина з поздовжнім візерунком 1,85-1,85-1,90-1,90-2,00-2,00 м шириною 135 см; гумові жилки.

Крім того: шовковий папір для переведення викрійки з листа викрійок; олівець; ножиці для паперу; сантиметрова стрічка; кравецькі шпильки; кравецька крейда; ножиці для розкрою і маленькі ножиці для рукоділля; копіювальний папір burda; зубчасте коліщатко для переведення викрійки; голка швацької машини; ручна голка для шиття.

 

Рекомендовані тканини: легкі блузочні тканини.

 

Викрійка блузки рожевого кольору, тому її легко знайти на листі викрійок. Накладіть шовковий папір на лист викрійок і приколіть. Переведіть деталі викрійки вашого розміру за відповідними контурними лініями і не забудьте про розмітку і написи. Зверніть увагу на лінії і дані саме для моделі 118. Виріжте деталі паперової викрійки.

 

 


Екстра-порада: також можна використати тканину з поперечним візерунком. При цьому слід врахувати, що витрата тканини і розкрій будуть іншими.


 

Плани розкладки показують, як розташувати деталі паперової викрійки на тканині. Приколіть деталі паперової викрійки.

 

Деталі паперової викрійки:

1 Перед зі згином 1х

2 Спинка зі згином 1х

3 Рукав 2х

Інші деталі (у наведених розмірах включені припуски):

а) 2 деталі планки горловини шириною по 17 см і довжиною по 87-89-91-93-95-97 см.

 

 

1. Розкрій

Тканину складіть удвоє лицьовим боком всередину, з обох боків сумістіть пруги. Деталі паперової викрійки накладіть на тканину згідно із планом розкладки, деталі 1 і 2 – до згину, приколіть. Зверніть увагу на те, щоб нижні краї деталей 1, 2 і 3 лежали на однаковій смузі тканини. Навколо деталей паперової викрійки розмітьте за допомогою лінійки і кравецької крейди припуски: по усіх зрізах і на шви – 1,5 см. Деталь а накресліть кравецькою крейдою прямо на тканині. Усі деталі викроїть.

 

 

2. Лінії швів і розмітка

Контури усіх деталей викрійки, а також усі позначені на деталях паперової викрійки лінії і поперечні мітки переведіть на виворітний бік деталей крою за допомогою зубчастого коліщатка (різця) і копіювального паперу (див. інструкцію виробника).

 

 

3. Бокові шви

Перед накладіть на спинку лицьовим боком до лицьового боку, сколіть бокові зрізи (контрольна мітка 1), при цьому смуги тканини мають збігатися.

 

 

4. Шви рукавів

Кожен рукав складіть уздовж лицьовим боком всередину. Сколіть зрізи рукава (контрольна мітка 2), зшийте. Припуски шва обметайте разом і запрасуйте в один бік.

 

 

5. Підгин низу блузи і рукавів

Припуск на підгин низу блузи запрасуйте на виворітний бік, підверніть вдвічі, заколіть і застрочіть в край. Аналогічно виконайте підгин низу рукавів.

 

 

6. Вшити рукави

Кожен рукав приколіть до зрізу пройми лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши шов рукава з боковим швом, а також поперечні мітки 3 на рукаві і на переді. Вшийте рукав. Припуски шва зріжте близько до строчки і обметайте разом. Від верху припуски шва запрасуйте на рукав на довжину по бл. 4 см.

 

 

7. Планка горловини

Деталі планки горловини (а) складіть лицьовими боками, зшийте короткі зрізи. Припуски швів зріжте до ширини 7 мм і обметайте. Планку складіть уздовж навпіл лицьовим боком назовні, відкриті зрізи сколіть.

 

 

8. Пришити планку

Відкриті зрізи планки приколіть до зрізу горловини блузи лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши шви планки із поперечними мітками на верхніх зрізах рукавів. Планку пришийте. Припуски шва обметайте разом. Планку відверніть угору, Припуски шва запрасуйте вниз. Для середньої строчки еластичної зборки з виворітного боку планки горловини за допомогою кравецької лінійки і кравецької крейди накресліть лінії середини планки.

 

 

9. Середня строчка еластичної зборки

Гумову жилку накладіть уздовж накресленої лінії і пришийте вузькою зигзагоподібною строчкою. При цьому ширина стібка має відповідати товщині гумової жилки, щоб жилка лежала всередині зигзагоподібної строчки, а не закріплювалася нею, інакше зборка не вийде. Спробуйте спочатку на непотрібному шматку тканини. Строчку почніть/закінчіть біля швів планки. Кінці ниток зигзагоподібної строчки залиште звисати на довжину по бл. 10 см.

 

 

10. Інші строчки еластичної зборки

Аналогічно пришийте ще по 1 гумовій жилці близько до верхнього краю планки і близько до шва пришивання планки. Інші 2 строчки еластичної зборки виконайте посередині між уже пришитими еластичними жилками. Таким чином вийде 5 строчок еластичної зборки.

 

 

11. Стягнути планку

Планку стягніть на гумових жилках від шва до шва до довжини по 43-45-47-49-51-53 см. Порада: планку стягуйте одночасно на 5 гумових жилках від бокових швів до лінії середини переду/спинки. Гумові жилки у кожному ряду зв’яжіть.

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Спідниця-олівець з воланами

Волани спереду додають стиманій спідниці-олівець  грайливості. ...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Пуловер з високим коміром-гольф

Трикотажний пуловер-тільник з високим коміром-гольф, щільність прилягання якого можна регулювати....

44.90 грн.

Блуза прямого крою

Завдяки округленим рельєфним швам і невеликим нагрудним виточкам пряма блуза сидить по фігурі....

39.90 грн.