0

Рукавиці з отворами для пальців: шиємо власноруч

У рукавицях з отворами зручно користуватися смартфоном за потреби. Верхня частина нашої рукавиці просто відкидається назад. Усе, пальці вільні! Ці рукавиці, які зовсім нескладно пошити власноруч, гріють і забезпечують максимальну свободу пальців.

Вам знадобиться:

викрійка, штучне хутро 0,30 м завширшки 140 см; трикотажне полотно (підкладка) 0,30 м завширшки 140 см; манжетна трикотажна резинка 0,40 м завширшки 7 см; шнур 1,20 м; відрізок бавовняної стрічки завширшки 7 мм; 2 маленькі застібки-карабіни, нитки для шиття, кравецькі булавки, затискачі для тканини, кравецька крейда, лінійка, сантиметрова стрічка, кравецькі ножиці, голка для шиття.


Розкрій

Деталі викрійки з хутра і підкладки викроїти з припусками завширшки 1 см.

 

 


Виконання роботи

КРОК 1

Обидві деталі великого пальця кожної рукавиці з хутра скласти лицьовими боками, зшити прямі зрізи і зовнішні зрізи до поперечної мітки. На початку і в кінці строчок виконати закріпки.

 

КРОК 2

Верхню деталь великого пальця відігнути вгору. Верхній зріз обметати, припуск відігнути на виворітний бік і пришити вручну.

 

Стильна балаклава замість шапки власноруч

 

КРОК 3

Прямий зріз клапана кожної рукавиці обметати, припуск відігнути на виворітний бік і пришити вручну. Клапан приметати до зовнішньої деталі рукавиці лицьовим боком до лицьового боку.

 

КРОК 4

Деталь з великим пальцем приметати до зовнішньої деталі рукавиці поверх клапана по лінії суміщення. Зовнішні зрізи деталей зшити, строчку перервати біля поперечної мітки. Припуски шва зрізати близько до строчки, рукавицю вивернути.

 

Шиємо теплі флісові рукавиці

 

КРОК 5

Від стрічки відрізати для кожної рукавиці відрізок завдовжки бл. 7 см для хомутика, скласти навпіл і приметати до нижнього зрізу поверх шва.

 

КРОК 6

Від манжетної резинки відрізати 2 відрізки завдовжки по бл. 20 см, на кожній манжеті виконати шов лицьовим боком усередину (з припусками 1 см). Припуски шва обметати і розпрасувати. Манжету пришити, розтягуючи, до нижнього зрізу рукавиці, закріплюючи хомутик. Шов манжети сумістити зі швом рукавиці. Припуски шва обметати разом.

 

Пальто тедді: 10 затишних моделей

 

КРОК 7

Кінці шнура пришити чи прив’язати до застібок-карабінів. Карабіни пристебнути до хомутиків.

 

КРОК 8

Рукавиці можна пошити на підкладці. Для цього спочатку пошити рукавиці з хутра (без манжет). Потім виконати шви на деталях підкладки (трикотажне полотно), залишивши відкритими на бокових зрізах ділянки біля прорізів завдовжки по бл. 4 см. Підкладку вкласти в рукавиці виворітним боком до виворітного боку, пришити вручну до прямих і бокових країв. Потім пришити хомутики і манжети.

 

Новий светр за один вечір

 

Рукавиці Burda 10/2023#133

 

Ще більше цікавих моделей і оригінальних ідей у журналі Burda Style 10/2023!

 


0
Поділитись:

Хіт продажу

№ викрійки 9432 CE
64.9