Витончений силует: шиємо корсаж із баскою

Цей корсаж не схожий на інші. Завдяки оригінальній басці він має приголомшливий вигляд і створює витончений силует "пісочний годинник". В залежності від вибраного образу ви можете носити його зверху блузки або на голе тіло. 

 

Пошита з габардину кольору хакі модель 110 ідеально вписується в армійський стиль.

 

Корсаж 110 Burda 10/2013

 

З корсажем з барвистої тканини ви створите безліч ніжних і романтичних образів. На прикладі моделі 109 ми створили ілюстрований курс, який допоможе у створенні цієї витонченої речі.

 

Корсаж 109 Burda 10/2013

 

Розмір: 34 - 44

 

Вам знадобиться: тонкий габардин, що розтягується в поперечному напрямі, 0,90 м шир. 150 см для всіх розмірів; підкладкова тканина шириною 140 см: розм. 34, 36 - 0,90 м, розм. 38, 40, 42, 44 - 1,00 м; флізелін G 785 1,55 м шир. 90 см; стрічка з корсажними паличками 0,40 м шириною 12 мм; стрічка з гачками і петлями 0,45 м; еластична стрічка шир. 7 мм: розм. 34, 36 - 0,85 м, розм. 38 - 0,90 м, розм. 40, 42 - 1,00 м, розм. 44 - 1,05 м; клейовий олівець (Pritt, Tesa); нитки для шиття.

Крім того: шовковий папір для переведення викрійки з листа викрійок; олівець, ножиці для паперу; сантиметрова стрічка; кравецькі шпильки; кравецька крейда; ножиці для розкрою і маленькі ножиці для рукоділля; голка швейної машини і ручна голка для шиття.

 

Рекомендовані тканини: тканини, що тримають форму, з еластаном або без нього.

 

Викрійка корсажа рожевого кольору, тому її легко знайти на листах викрійок. Накладіть шовковий папір на лист викрійок і приколіть. Переведіть деталі викрійки вашого розміру за відповідними контурними лініями і не забудьте про розмітку і написи. На деталях 5 і 6 мітки-стрілки бокових складок і на деталі 6 мітка-стрілка складки біля лінії середини спинки накреслені для розміру 34. Для розмірів 36-44 мітки-стрілки складок накреслити відповідно до ліній викрійки.

 

 


Екстра-порада: розмір корсажа визначається за обхватом грудей (розм. 34 = 80 см, розм. 36 = 84 см, розм. 38 = 88 см, розм. 40 =92 см, розм. 42 = 96 см, розм. 44 = 100 см).


 

План розкладки показує, як розташувати деталі паперової викрійки на тканині. Приколіть деталі паперової викрійки.

1 Середня частина пілочки 2х

2 Бокова частина пілочки 2х

3 Середня частина спинки 2х

4 Бокова частина спинки 2х 5 Баска пілочки 2х

6 Баска спинки 2х

 

Всі деталі викроїти також з підкладкової тканини.

 

 

1. Розкрій габардину, всі розміри

Тканину складіть уздовж навпіл лицьовим боком всередину. Всі деталі паперової викрійки накладіть на складену вдвічі тканину згідно плану розкладки. Приколіть. Навколо деталей паперової викрійки розмітьте кравецькою крейдою припуски шириною 1,5 см. Деталі викроїть.

 

 

2. Флізелін G 785

Прокладку складіть спочатку уздовж навпіл клейовим боком всередину. Зверху накладіть деталі 2 і 4, приколіть. Навколо деталей паперової викрійки розмітьте припуски шириною 1,5 см, деталі викроїть. Клапоть прокладки, що залишився, складіть навпіл по ширині, накладіть деталі 1, 3, 5 і 6, викроїть з припусками шириною 1,5 см. Прокладку припрасуйте з виворітного боку відповідних деталей крою. Терморегулятор праски в позиції «шовк», водіть праскою по флізеліну протягом бл. 8 секунд.

 

 

3. Лінії швів і розмітка

Дубльовані прокладкою деталі складіть вдвічі/лицьовими боками і сколіть. Приколіть до них деталі паперової викрійки. Контури деталей викрійки (лінії швів і низу), а також всі накреслені лінії, за винятком ліній поздовжньої нитки, переведіть на виворітний бік деталей крою за допомогою зубчастого коліщатка (різця) і копіювального паперу burda (див. докладну інструкцію на упаковці паперу). Лінії згинів і складок переведіть на лицьовий бік деталей крою великими зметувальними стібками.

 

 

4. Розкрій підкладки

Розкрій підкладки для розмірів 34 і 36 - див. крок 1. Для розмірів 38-44 підкладкову тканину складіть уздовж навпіл. Згідно з планом розкладки накладіть деталі1-4, приколіть і викроїть з припусками шириною 1,5 см. Шматок підкладкової тканини, що залишився, складіть навпіл по ширині, накладіть деталі 5 і 6, приколіть і викроїть з припусками шириною 1,5 см. На деталі підкладки переведіть лінії швів і згинів.

 

 

5. Середній шов по спинці, рельєфні шви

Середні частини спинки складіть лицьовими боками, сколіть середні зрізи. Зшийте. Середню частину спинки розкладіть. Бокові частини спинки накладіть на середню частину спинки, сколіть рельєфні зрізи. Зшийте. Бокові частини пілочок накладіть на середні частини пілочок, сколіть рельєфні зрізи. Зшийте. Припуски швів розпрасуйте.

 

 

6. Бокові шви. Стрічка з корсажними паличками 

Пілочки накладіть на спинку лицьовим боком до лицьового боку, зшийте бокові зрізи. Відрізки стрічки з корсажними паличками накладіть на припуски бокових швів від розміченої лінії верхнього краю корсажа до розміченої лінії шва пришивання баски, зафіксуйте клейовим олівцем. Краї стрічки пришийте до припуску.

 

 

7. Шви баски

Частини баски спинки складіть лицьовими боками, сколіть середні зрізи. Зшийте. Баску спинки розкладіть. Баски пілочок кнакладіть на баску спинки, сколіть бокові зрізи. Зшийте. Припуски швів розпрасуйте. Аналогічно виконайте шви на басці підкладки.

 

 

8. Баску обшити підкладкою

Баски з основної і подкладочної тканини складіть лицьовими боками, сколіть нижні зрізи і передні зрізи до лінії згину. Зшийте. При цьому залиште в шві вздовж передніх зрізів відкритими ділянки від лінії нижнього краю баски на довжину по 1 см, від лінії згину строчку прокладіть навскоси до країв припусків. Припуски зріжте близько до строчки, в кутках виконайте надсічки. Баску виверніть. Припрасуйте. Відкриті зрізи зметайте.

 

 

9. Закласти складки на басці, пришити баску

Уздовж верхнього зрізу баски з лицьового боку закладіть і заметайте складки в напрямі міток-стрілок. Нижній зріз корсажа приколіть до верхнього зрізу баски лицьовим боком до лицьового боку. Пришийте. Припуски шва запрасуйте вгору. Припуски по зрізах бортів зріжте до ширини по 1 см.

 

 

10. Стрічка з гачками

Половинку стрічки з гачками накладіть верхнім боком вниз вздовж зрізу правого борта (лицьовий бік): верхній гачок розташований на 5 мм нижче розміченої лінії верхнього краю, останній гачок - на 1 см вище лінії згину. Гачки лежать на пілочці біля розміченої лінії краю борту. Нижній кінець стрічки зріжте на відстані 1,5 см від нижнього гачка і підверніть. Прокладіть строчку уздовж зрізу правого борта (за допомогою односторонньої лапки швейної машини для пришивання застібок-блискавок і кантів). Припуски шва разом зі стрічкою відверніть на лицьовий бік, вгорі приколіть.

 

 

11. Стрічка з петлями

На половинці стрічки з петлями відрахуйте кількість петель відповідно до кількості гачків, стрічку зріжте на відстані 1,5 см від останньої петлі. Кінці стрічки з гачками підверніть і пришийте. Половинку стрічки з петлями накладіть верхнім боком вниз уздовж зрізу лівого борту (лицьовий бік), верхня петля лежить на 5 мм нижче розміченої лінії верхнього краю. Петлі лежать на пілочці біля розміченої лінії краю борта. Обережно прокладіть строчку (ручне колесо) уздовж зрізу лівого борта зверху петель (використовуючи односторонню лапку швейної машини). Припуски шва відверніть на виворітний бік.

 

 

12. Підкладку зшити і пришити

На підкладці виконайте шви - див. кроки 5 і 6, але без стрічок з корсажними паличками. Підкладку накладіть на корсаж лицьовим боком до лицьового боку, при-коліть до верхнього зрізу, припуск по зрізу правого борта підкладки (зверху стрічки з гачками) зріжте, припуск по зрізу лівого борта підкладки залиште виступати. Пришийте. Припуски шва зріжте близько до строчки. Підкладку відверніть вгору, припрасуйте і настрочіть на припуски шва пришивання близько до шва.

 

 

13. З виворітного боку пришити підкладку

Підкладку відверніть на виворітний бік спочатку уздовж краю лівого борта, потім вздовж верхнього краю. Підвернуту підкладку приколіть до стрічки з петлями і до припуску шва пришивання баски, пришийте вручну. Біля краю правого борта стрічку з гачками відверніть на виворітний бік і приколіть зверху підкладки. З лицьового боку правий борт відстрочіть на відстані 1 см (одностороння лапка швейної машини для пришивання застібок-блискавок і кантів), закріплюючи внутрішній край стрічки з гачками.

 

 

14. Куліска

Нижній край баски відстрочіть для куліски на відстані 1,5 см. Еластичну стрічку довжиною: для розміру 34 - 80 см, для розміру 36 - 84 см, для розміру 38 - 88 см, для розміру 40 - 92 см, для розміру 42 - 96 см, для розміру 44 - 100 см - вдіньте в куліску, кінці стрічки пришийте на відстані по 1 см від країв бортів. Баску відверніть по лінії згину на виворітний бік, передні кінці баски пришийте кількома стібками до шва пришивання баски, додатково нижній край баски пришийте до припусків бокових швів.

 

 

ФОТО: U2/УЛІ ГЛАЗЕМАН. ІЛЮСТРАЦІЇ: ЕЛЬКЕ ТРАЙЄР-ШЕФЕР. ТЕКСТ: ХАЙДЕМАРІ ТЕНГЛЕР.

 

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

Шорти короткі з одворотами

Короткі шорти з одворотами і брючною застібкою на блискавку виконані з блискучої тканини і чудово...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Пуловер з асиметричними складками

Драпіровка і клітина несумісні? Але з нашим пуловером усе навпаки: асиметричні складки вносять...

49.9 грн.

Сукня-футляр для нареченої

Доброго ранку, наречений вже чекає! Йому не терпиться побачити наречену в спокусливій сукні зі...

49.9 грн.