0

Чи зможе корсет повернутись із вигнання?

Нещодавно був опублікований тест англійських науковців про психологію чоловіків. Однією з першочергових речей, на які звертають увагу представники сильної статі, є силует. Ми, жінки, приділяємо більше уваги деталям. В силуеті найпривабливіша зона талії. Вона підкреслює тендітність слабкої статі, корсетам вдається водночас зберегти витонченість жіночої природи та зробити акцент на стегнах і бюсті. Аж три зайці одним пострілом, тому існування сучасного корсета все ж таки лишається виправданим.

 

 

Корсаж Burda 10/2013#109

 

Героїні кінофільмів

Зрозуміло, що в наш час не всім жінкам доступна покупка корсета. Крім того, корсет - абсолютно нефункціональна штука, до неї необхідно звикнути, навчитися рухатися, а вже про роботу в корсеті і мови бути не може. Сучасний корсет  існує виключно для можливості відчути себе героїнями з кінофільмів, які ми з таким задоволенням переглядаємо, де світські дами, купаючись в розкоші, одягнені у фантастичні вбрання і більше схожі на прекрасні троянди на тонкому стеблі, гордо і величаво ступають по мармуровій підлозі.

 

 

Кабаре і поп-сцена 

Всім нам відомий шалений успіх мюзиклу «Мулен Руж», де спокусливі куртизанки, затягнуті в корсети, виконували запаморочливий і блискучий кан-кан. Але одна з перших, хто з'явився в корсеті після його тривалого затишшя, була співачка Мадонна - королева сучасної попмузики. Агресивна сексуальність її образів повернула корсет після довгого забуття.Саме вона ще задовго до появи мюзиклу «Мулен Руж» проклала дорогу до нової моди. Корсет, утім, ніколи не зникав зі сцени повністю.

 

 

Сучасні вимоги до корсетів

У кінці 90-х років модельєри повернули до життя величність корсетів. Жінкам знову захотілося бути тендітними і незахищеними, а разом із тим спокусливими. Корсет дарує образу певної таємничості. І не дивно. Як зрозуміти усі ті затійливі шнуровки чоловікам, які звикли до функціональності речей? Силует пісочного годинника знову актуальний. Пишні груди і осина талія - ​​ось заповітна мрія жінки та еротична фантазія чоловіків.

 

Сукня-бюстьє - літній тренд, який перейшов з нами в осінь

 

Перед модельєрами стоїть непросте завдання. Корсет повинен бути максимально зручним і гнучким, не ускладнювати рухи, в той же час залишатися досить жорстким, щоб створювати бажаний ефект. Сучасна жінка не може собі дозволити займатися виключно собою. Їй необхідно мати гарний вигляд, і їй потрібен зручний одяг, щоб впоратися зі своїми обов'язками. При розробці корсетів на допомогу модельєрам приходять нові матеріали і технології. Сучасний корсет має дуже спокусливий вигляд.  Крім того, шкоди жіночому здоров'ю на відміну від корсетів минулих століть сучасний корсет не приносить.

 

 

От-кутюр

Модельєри вирішили занурити своїх моделей в століття розкоші і елегантності. Один з найвідоміших дизайнерів світу - Том Форд - для Гуччі запросив супермодель Кейт Мосс. Вона виступала в якості сучасної Мерилін Монро. Її тіло було одягнене в чорну сукню, схожу скоріше на сітку, а чарівна нагота дівчини була прикрита фантастичним корсетом, обтягненим рожевим атласом. Стиль ретро блискавично увійшов у моду і був скопійований в інших колекціях. Дизайнери винайшли кілька способів носіння корсетів. Зверху шикарних бальних спідниць корсети запропонував носити Олександр Маккуїн. Дольче і Габбана, навпаки, використовують корсет у поєднанні зі строгими штанами. У Версаче корсет одягається на сорочки, блузки, спідниці і сукні в дусі 40-х років.

 

Витончений силует: шиємо корсаж із баскою

 

Fenty x Puma Spring 2017 Ready-to-Wear Fashion Show

 

А чи є у вас корсет?

 

Всі викрійки корсажів BURDA

 

2
Поділитись:
+ коментувати

2 Коментарі

Мабуть, корсети і корсажі чи не найжіночніші предмети нашого гардеробу.

Особисто я шила собі пояс-корсет із Burda 6/2009.

И красиво и полезно,снимает напряжение на позвонок..

Хіт продажу

№ викрійки 9342 A
64.9