0
Акція 1+1=3

Ідеальний варіант: два погляди на джинсовий комбінезон

Цей джинсовий комбінезон гарно сідає по фігурі: складки на ліфі та штанах підкреслюють талію і створюють стрункий силует. Завдяки джинсовій тканині він надзвичайно універсальний і легкий у догляді.

 

Комбінезон Burda 9/2023#123, сумочка на талію Burda 9/2023#130

 

Стильний, універсальний, комфортний: Маріон Пуншке, позаштатний графічний дизайнер Burda style, вражена цим комбінезоном.

Маріон Пуншке
Графічна дизайнерка Burda style

Я відразу закохалася в цей комбінезон. Ми із чоловіком багато подорожуємо, а комбінезон оптимальний для мандрівок: він підходить як під невимушений стиль для міської поїздки, так і для вечірнього розкішного образу з високими підборами, скажімо для походу в бар. Крім того, він дуже зручний під час тривалих поїздок на автомобілі. І головне: він добре поєднується з багатьма аксесуарами, дуже універсальний і його можна носити і восени чи в зимову не холодну погоду з довгим жилетом зверху.

Сукня-щастя: два погляди на одну модель

 

 

Комбінезон Burda 9/2023#123, жилет Burda 10/2022#114, бейсболка ZARA, ботильйони KENNEL & SCHMENGER, сумка AIGNER

 

Олена Рапова
Головна редакторка сайту burdastyle.ua

У цьому сезоні мене захопив тренд на сірий колір. Особливо він пасує до офісного стилю. Лаконічний вільний блейзер в клітинку вдало доповнює джинсовий комбінезон: відсутність у нього коміра і лацканів не переобтяжує образ деталями та надає йому необхідної строгості. Якщо після роботи збираєтеся на вечірку, не зайвим буде захопити із собою золотаві або сріблясті туфлі на тонкій шпильці й помітні сережки.

0
Поділитись:


Зачекайте будь-ласка