0
Акція 1+1=3

Сумка-мішок в стилі печворк власноруч

Спортивний аксесуар або гламурна супутниця - ця сумка чудово підходить для будь-якої ролі! Крім того, це вдала ідея, як стильно можна використати невеликі клапті тканин і шкіри. Сумка-мішок в стилі печворк буде готова так швидко, що цього ж вечора ви можете бігти з нею куди завгодно - на тренування, побачення або в кіно! А можете залишитися вдома і пошити ще один екземпляр.

Вам знадобиться:

три клапті різних тканин, клапоть шкіри металік, застібка-блискавка довжиною 16 см, флізелінова стрічка для зміцнення швів, 4 блочки з шайбами (діаметром 8 мм), ножиці, діропробивні кліщі, кравецькі шпильки, кравецька крейда, шнур 3,50 м діаметром 5 мм, флізофікс, нитки, молоток, сантиметрова стрічка, лінійка, затискувачі, клапоть жорсткої прокладки, англійська шпилька, креслення.


Креслення

За кресленням виготовте паперову викрійку (всі розміри наведені в сантиметрах).


КРОК 1

Деталі паперової викрійки приколіть до клаптів тканин і шкіри. За допомогою лінійки і крейди накресліть по контуру припуски шириною 1,5 см. Деталі сумки викроїть.


КРОК 2

По дві деталі зі шкіри металік (хомутики для шнура) з'єднайте одну з одною за допомогою прокладки флізофікс.


КРОК 3

На передніх деталях 2 і 3 припуски під застібку-блискавку запрасуйте на виворітний бік, приколіть застібку-блискавку, пришийте в край.


КРОК 4

Передню деталь сумки із застібкою-блискавкою накладіть на деталь нижнього шару (деталь 4) виворітним боком до лицьового боку, приколіть, зрізи зметайте.


КРОК 5

Стрічку для зміцнення швів припрасуйте до деталі 1 уздовж лінії діагонального шва з виворітного боку. Деталь 1 пришийте до деталі переду із застібкою-блискавкою.


КРОК 6

Передню і задню деталі сумки складіть лицьовими боками, зшийте з припуском 1,5 см, прихоплюючи при цьому хомутики зі шкіри металік.


КРОК 7

Поставте мітки для блочок. Місця установки блочок зміцніть, приклеївши з виворітного боку шматочки жорсткої прокладки. Пробийте отвори, встановіть блочки.


КРОК 8

Верхній зріз сумки запрасуйте на виворітний бік на ширину 5,5 см, потім зріз ще раз підверніть на ширину 1,5 см і настрочіть в край з виворітного боку.


КРОК 9

Шнур протягніть через блочки і хомутики за допомогою англійської шпильки. На кінцях зробіть вузли. Початківці можуть не виконувати застібку-блискавку, тоді робота буде ще простішою. ФОТО: BURDA 4/2017


2
Поділитись:
+ коментувати

2 Коментарі

Гарна, сучасна, стильна сумка! Політ фантазії з використання матеріалів та кольорів безмежний! Дякую за майстер-клас!

Будь-ласка, Ірино! Мені теж сподобалося розташування елементів полотна. Проста сумка-мішок має вигляд стильного аксесуара.


Зачекайте будь-ласка